чи можна дізнатись номер телефону по реквізитах приват?
KateFrosty• 08 декабря 2016
Нельзя. Разве что сам хозяин карты где-то на торговых площадках засветит и карту и телефон сразу. В банке точно не подскажут.
ПриватБанк• 08 декабря 2016
Доброго дня!
Надішліть, будь ласка, приватним повідомленням або на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.
Ответ дляПриватБанк
Доброго дня!
З повагою, ПриватБанк.
Добрий день!
Перераховувала через термінал.
5168 7555 1929 1229 Деревяженко Елена Григорьевна, 0686151138
Перераховувала через термінал.