ДОЧКА иногда смееться ночью.Думала во сне.Спрашиваю чего смеешся.Отвечает не знаю.У кого такое было?
бу ба бу ба бу• 15 декабря 2016
У нас так было , когда маленькая была.
А сейчас собачка есть , так тоже гавкает во сне
Millo4ka Smile• 15 декабря 2016
Янгелики зачипають. Моя старша донька завжди сміялась увісні, аж гиготала, поки не почала дуже хворіти у два роки і невинний сміх серед сну змінився виразом пережитих страждань. Зараз, дякувати Богу, здорові, іноді знову чую сміх серед сну, мене це втішає.