Запасная спина• 16 декабря 2016
девочки, а что можно подобрать к джинсам , что бы было не обыденно ребенку
4 лет на праздник, например подтяжки и бабочку и рубашку
бифидобактерияЖоржик• 16 декабря 2016
По-моєму якщо джинси монді, нові і або в ідеальному стані, то до них білої сорочки цілком достатньо для святкового вигляду.
Метелики практично завжди виглядають недоречно. Те саме з підтяжками - вони добре дивляться на спеціальних штанах, без кругової гумки.
Якщо не жарко, можна поверх сорочки безрукавку чи светр з класичним різдвяним-новорічним малюнком (олені, нордичний узор ітп)