Тюрюнь_Тюнь• 18 декабря 2016
Модницы, туфли фото
Носят ли ещё такие, можно ли продать и приблизительно за сколько
Новые, кожаные
Черепаха Тортила• 18 декабря 2016
Як показує практика на кожен товар є свій покупець. Напевно що носять ті що з сусідньої теми, котрі економлять на одязі але тратять гроші на подорожі
Тень льва• 18 декабря 2016
звичайні лофери на платформі, модель сучасна. Можливо, не найвдаліша варіація - трохи специфічні, але продати реально
Тільки не тут, спробуйте швидше на шафі або олх
Дюймовочка• 18 декабря 2016
Ответ дляЧерепаха Тортила
Ох как вас жаба душит))) уже в третьей теме отписываетесь.