Кондуктор троллейбуса• 21 декабря 2016

Так запретили учителям по-русски говорить или нет???

Не успела прочитать, а тему уже удалили(
Расскажите в двух словах, пожалуйста
Скокмоно - стокнуно• 21 декабря 2016
Ответ дляМайстерня смачних ідей
а можна спитати, чим зашкодило би спілкування українською мовою на перервах? просто цікаво.
А можно спросить, почему в Америке китайские, мексиканские, еврейские, польские семьи сохраняют родной язык, а этническим русским в Украине это запрещено?

Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляМайстерня смачних ідей
Это дело добровольное- навязывать иное- противоконституционно.
Печенюшка• 21 декабря 2016
Ответ дляРобот Вертер
ой, не смішіть, благаю...
думки, що для формування громадянського суспільства треба, щоб всі були об´єднані спільною мовою, значно адекватніші, ніж колупання в тому, яка там Катерина ІІ заснувала який населений пункт...
Удалено администрацией...
Новогодняя пальма• 21 декабря 2016
Ответ дляРобот Вертер
Йшлося, наскільки я розумію, про вчителів.

Які на уроках вже давно роблять, що хочуть, якщо взагалі на них з´являються!

Куди котиться світ, і чого може навчити дітей незібраний вчитель.
Ну я не знаю конечно где учится ваш ребенок, где вы учились... Моя дочь ходит в приличную школу и все учителя ежедневно находятся на своем рабочем месте, школьную программу преподают на укр.языке. Я тоже училась в приличном ВУЗе, некоторые преподаватели спрашивали на каком языке удобнее читать лекцию и читали на том, который выбирало большинство студентов. В основном это зависело от того на каком языке были учебники,т.к многие из них не были переведены на украинский (1999-2004 года)
Рассказница• 21 декабря 2016
Автор, предупреждаю- если не закроете тему, то она удаляется автомотически после определённого количества жалоб на неё, автор- идёт купаться.
Робот Вертер• 21 декабря 2016
Ответ длямиссДавеча
Банальное знание истории уже за ’колупання’ почитается.
Фетиш балів, корон і кринолінів і вишукування в себе ознак ’блакитної крові’ не має нічого спільного зі знанням історії.

Якщо справді цікавитися історією Одеси, зоча б на рівні читання новин про споруджені пам´ятники засновникам і розбудовникам міст - то ’знавцям’ було б відомо, що нічого путнього та Катерина ІІ так і не побудувала на місці Хаджибею. То було зроблено значно пізніше, якимись місцевими діячами, завдяки могаричу царю Павлу у вигляді апельсинів, щоб довести, що там УЖЕ розташований перспективний міжнародний морський порт.
Новогодняя пальма• 21 декабря 2016
Ответ дляМайстерня смачних ідей
Если это не принудительно и по желанию - вообще не проблема:)
Болтушка Му• 21 декабря 2016
автор не в бане.еще создала тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1692339#a32...
СКИБИДЫШь• 21 декабря 2016
Ответ дляМайстерня смачних ідей
а почему Ваши обьявления на рус.языке?
просто интересно

Болтушка Му• 21 декабря 2016
Ответ дляДА да да
а почему Ваши обьявления на рус.языке?
просто интересно
потому что она ханжа
Робот Вертер• 21 декабря 2016
Ответ дляНовогодняя пальма
Та все вірно! хто може присилити вчителя володіти достатнім рівнем розвитку мовлення. і там, припустимо, дотримуватися учбових планів. Хоче - дотримується, хоче ні. Головне, щоб за бюджетною зарплатою не забув прийти.

А так - хоч би й на суахілі приходив до дітей побалакать, їм від цого було б навіть прикольніше.
автор Кондуктор троллейбуса • 21 декабря 2016
Ответ дляРассказница
а чего вам всем неймется? почему люди не могут обсудить то, что они хотят? странные такие...
Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Потому что на спорные темы летят неадекваты.
Скокмоно - стокнуно• 21 декабря 2016
Ответ дляРобот Вертер

Не учбових, а навчальних, патриоты, блин.
Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляБолтушка Му
автор не в бане.еще создала тему
Сейчас она уже утверждает, что она- не автор той темы.
Скокмоно - стокнуно• 21 декабря 2016
Ответ дляРассказница
А вот теперь в бане))))
Новогодняя пальма• 21 декабря 2016
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А вот теперь в бане))))
Она очень агрессивная
Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А вот теперь в бане))))
Автор удалённой автоматом темы не идёт автоматом в баню, только после рассмотрения админом. Завтра, например.
Печенюшка• 21 декабря 2016
Ответ дляБолтушка Му
автор не в бане.еще создала тему
Удалено администрацией...

Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...
Абсолютно.
Скокмоно - стокнуно• 21 декабря 2016
Ответ дляРассказница
Знать бы героя в лицо.
А то у меня два постоянных украиноязычных продавца есть. Надеюсь, это не она. Но вдруг она - покупать у такой не хочу.
Болтушка Му• 21 декабря 2016
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...
да специально раскачивала-ненависть вызывала
Новогодняя пальма• 21 декабря 2016
Ответ дляБолтушка Му
Тоже так подумала, странная она: злая и не адекватная
Черепаха Тортила• 21 декабря 2016
Я, наприклад, не розумію, чому справді ця тема викликає стільки негативу у тих, хто проти такого закону (попередніх тем не читала, тому цікаво побачити позиції ’за’ і ’проти’, а не одразу ’бан’). До слова, мова, як і територія, герб, гімн та ін., є невід´ємним атрибутом держави (у всьому світі - не тільки в Україні). Спокійно спілкуюся з людьми, які спілкуються рос. мовою (я, звісно, українською, тобто не змінюю мови спілкування), хоча щиро вболіваю за те, щоб поваги до державної мови було більше. Ще свого часу К.Маркс сказав, що людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе, є або гість, або окупант, або раб цього окупанта!’
Печенюшка• 21 декабря 2016
Ответ дляНовогодняя пальма
Удалено администрацией...
Рассказница• 21 декабря 2016
Ответ дляЧерепаха Тортила
Карл Маркс- известный провокатор. Проблем нет вообще- все знают украинский язык, ученики отвечают на вопросы по-украински.
Болтушка Му• 21 декабря 2016
Ответ дляЧерепаха Тортила
интересно кто я гость,оккупант или раб?
Черепаха Тортила• 21 декабря 2016
Ответ дляРассказница
Ви відповіли, ніби не про державу мову, а про будь-яку: ну і що - англійську знають, відповідають нею на уроці, французьку знають - відповідають нею на уроці... А чому б не дати своїм дітям однаковою мірою володіти кількома мовами (а для цього потрібно якомога більше спілкуватися мовою!), а нехай уже згодом діти вирішують, якою їм спілкуватися в житті! Такою різкою позицією проти ви підсвідомо своїм дітям закладаєте оце небажання спілкуватися українською мовою і вважати її рідною!
Черепаха Тортила• 21 декабря 2016
Ответ дляБолтушка Му
интересно кто я гость,оккупант или раб?
А це вже Вам вирішувати
Болтушка Му• 21 декабря 2016
Ответ дляЧерепаха Тортила
А це вже Вам вирішувати
я крымчанка)я на своей земле,говорю и думаю на родном русском,слава богу