Щоб припинити спекуляції на тему "не платять податки з сотень тисяч прибутку", хочу зробити опитування. Рахуємо не оборот, а прибуток, і тільки з підприємницької діяльності (тобто НЕ робота за наймом). Фріланс чи продажі в інтернет навіть б/у сюди теж потраплять, це рахуємо.
Для прояснення термінів:
Юридично, підприємницькою діяльністю вважається систематична (4 та більше разів на рік) діяльність з метою отримання доходу. При цьому, дохід, що не обкладається податком - це 17 грн.
Тобто, будь-які навіть маленькі підробітки чи продаж б/у вважається підприємницькою діяльністью.
Якщо ви продали за рік більше трьох трусів на рік дорожче 17 рік, офіційно ви вже повинні державі заплатити податок.
Отже, поїхали.
Для прояснення термінів:
Отже, поїхали.
Результат:
вже голосів:
79 (39.9%)
Тільки подивитися результат
44 (22.22%)
У мене прибуток менше 4000-6000 в середньому на місяць, я НЕ плачу податки
30 (15.15%)
У мене прибуток більше 4000-6000 в середньому на місяць, я плачу податки
19 (9.6%)
У мене прибуток більше 4000-6000 в середньому на місяць, я НЕ плачу податки
14 (7.07%)
Я не веду підприємницької діяльності, тільки по найму або безробітна
12 (6.06%)
У мене прибуток менше 4000-6000 в середньому на місяць, я плачу податки
Шмоточницаца• 24 декабря 2016
началось и тут достанут, оно Вам надо, зайдите в налоговую там база данных и посмотрите
Безникая• 24 декабря 2016
У вас такие странные суммы, почему выбрали диапазон 4-6 тыс? А по теме, платила, но сейчас не буду платить, и вопрос даже не в увеличении платежа, а в том что я не виду на что. Используются мои налоги. Нынешние властьимущие НЕ мотивируют платить. вы думаете в Европе просто так гос чиновники ездят на велосипедах? Нет у них давно поняли, что мотивировать людей легче и дешевле чем заставить.
Самоучка• 24 декабря 2016
Доход не больше 2-3 тыс в ГОД.
Нет, за это я не плачу налоги, , потому что мой ’заработок’ не покроет даже это. А с НГ и подавно.
Ответ дляШмоточницаца
Опитування анонімне. )))
Чи Ви думаєте, кідстаф зараз по айпі всіх вичислить та зіллє дані податковій?
Мне цікавить тільки загальна картина, бо набридли ці постійні бухтіння, що всі мільйонами ворочають, а податків не платять. Я впевнена, що реально все навпаки. Абсолютна більшість просто виживає, як може, на мінімальному рівні.
Ответ дляБезникая
Це ті суми, нижче яких платити нинішні суми податку - це нонсенс.
Воно-то й вище виходить досить великий процент вийде, звичайно, але хоч якось в принципі ще реально.
Шмоточницаца• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
Опитування анонімне. )))
это прямо таки лично Вам надо, как подарок под подушку?
Безникая• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
С 4 тыс тоже нонсенс платить налоги, в какой стране то платят 37% налога? Я понимаю если бы это ещё была Швейцария или США, Япония но не Украина( просто со 100 уверенностью зная, что твои налоги перейдут в карман жирному чинуше, не сильно будешь спешить и платить
Шмоточницаца• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
Що саме?
Паранойя - це добре, але поки вона ще в рамках здорового глузду.
и тест Вы разработали?
Самоучка• 24 декабря 2016
Ответ дляБезникая
Если мне не изменяет память, то во Франции около 50% дохода уходит на налоги, страховку..
Но в чем парадокс?
Они тратят на ОЧЕНЬ хорошее питание 500-600 евро (это хорошее питание с фермы), а на тряпки у них уходит 15-20% от дохода. А у нас пуховик стоит больше среднемесячной зарплаты.
Но в чем парадокс?
Ответ дляБезникая
Та я-то згодна. На мій погляд, нормальний рівень податку - 10%. До 20% ще можу погодитися зі скрипом, якщо буде видно, що наші податки йдуть на хороші справи, а не тупо розкрадаються з бюджету.
Але таку суму поставила спеціально для того, щоб не було зараз бухтіння, чому це з суми 7000 величезна кількість не платить податок (бо це точно найбільша категорія буде, і весь сенс опитування пропаде). І доводь потім, що туди ж потрапили і суми в 2 тисячі і навіть менше.
Ответ дляСамоучка
Но в чем парадокс?
Плюс не забуваємо, що там і якість державих послуг не зрівняти з нашими.
НеКонец-Света• 24 декабря 2016
Автор, есть выбор либо быть на упрощенной системе и платить с совокупного дохода, но там есть ограничения либо на общей и платить только с прибыли. Я ФОП 3 группы, плачу ЕСВ и 5 процентов со всего, что заработала. Все в белую и не считаю, что сумма налогов заоблачная. В Европе люди 40-50% платят и не жалуются.
Самоучка• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
я бы еще % налога привязала к курсу доллара/евро..
Потому как при ценах при курсе 8 заплатить 1000 налога с 4000 - это нормально, на 3 тыс люди ЖИЛИ.
А сейчас на 3 тысячи..кхм.. в туалет разве что сходить, даже на питание семье этого не хватит.
Мысли вслух
НеКонец-Света• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
Ставка налогов нигде не определяется тем, кому сколько не жалко заплатить.
Самоучка• 24 декабря 2016
Ответ дляНеКонец-Света
в Европы другие цены.
А ЕСВ с нового года не подскажите какое?
Безникая• 24 декабря 2016
Ответ дляСамоучка
Но в чем парадокс?
Вы сравниваете нашу страну с Францией? Я же говорю, только тогда будут платить когда увидят куда уходят налоги. У нас школы валятся, у нас дороги ямы сплошные, где наши налоги? Какой смысл их платить? Вот о чем я пишу
Безникая• 24 декабря 2016
Ответ дляНеКонец-Света
Сколько (можете сумму назвать ) вы платите в месяц, вы же все равно под анонимом
Ответ дляНеКонец-Света
В будь-якому випадку доведеться заплатити 704 грн єсв.
А якщо у людини дохід 500-1000 грн? Якась проста підробітка мами в декреті? Продаж дитячих речей чи там копірайтинг на фрілансі?
Який є законний спосіб вести таку діяльність?
Самоучка• 24 декабря 2016
Ответ дляБезникая
Да я не спорю. Я написала сравнение цен. Муниципальные сады у них оплачиваются тоже в зависимости от доходов: чем меньше ты получаешь, тем меньше платишь.
Если не работает жена и есть дети, налог на доход меньше. Есть пособие.
Многое можно говорить..
Отполированный Артем• 24 декабря 2016
Что делать начинающим ФОПам, у которых доход меньше расходов на налоги? Нет шанса?
Самоучка• 24 декабря 2016
Ответ дляznumi
ЄСВ = 22% від мін.зарплати.
Мін.зарплата з 1 січня 2017 року = 3200 грн.
ЄСВ = 704 грн.
я в курсе.
Я спрашивала у данного ФОП, что бы понимать, в курсе ли она событий
Безникая• 24 декабря 2016
Ответ дляСамоучка
Многое можно говорить..
Так это корень зла. Только когда увидят куда идут налоги, начнут их платить. И да не жалко 37%, но ты знаешь что это на образование твоих детей и на пенсию твоим родителям.
НеКонец-Света• 24 декабря 2016
Ответ дляБезникая
За третий квартал заплатила 7400
НеКонец-Света• 24 декабря 2016
Ответ дляСамоучка
я в курсе.
В курсе, в курсе