Дюймовочка• 26 декабря 2016

любители анального секса, какие у вас проблемы?

с этим делом? геморой, трещины? или все хорошо? как часто практикуете это?
Результат:
вже голосів: 189
98 (51.85%) не практикую анальный секс, нет проблем
35 (18.52%) практикую реже чем раз в неделю, нет проблем
33 (17.46%) не практикую анальный секс, есть проблемы
14 (7.41%) практикую раз в неделю и чаще, нет проблем
8 (4.23%) практикую реже чем раз в неделю, есть проблемы
1 (0.53%) практикую раз в неделю и чаще, есть проблемы
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляВыступаю Я.
Вот и встречайся после этого с женатиками

Прячусь от Всех• 27 декабря 2016
Ответ дляЛеди А
все старички с недержанием. это потому, что они все анальным сексом занимались?
я бачу ви теж прихильник цього .. повірте не всі!
ви чули хоч одного лікаря який б сказав що це приносить користь?
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
для мене табу те що принести шкоду здоровю..
оральні ласки не приносять шкоду..
ну що буде вашому чоловікові коли він вас там поцілує? нічого !
і вам теж нічого не будете якщо ви поцілуєте його там!
не-не. приплели Бога, а уже оказывается, он тут не причем.
Прячусь от Всех• 27 декабря 2016
Ответ дляЛеди А
що ви хочете? скажіть мені
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
а по какому месту заметно прихильник я или нет?
Прячусь от Всех• 27 декабря 2016
Ответ дляЛеди А
тому що ви пишете про це так ніби ви не в шоці з цієї теми
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
що ви хочете? скажіть мені
меня смешит то, что люди которые как огня боятся анального секса, и знают о нем только в теории, знают столько страшилок о нем и другим их проповедуют. по-моему, им должно быть глубоко фиолетово на чужие анальные отверстия:)))

Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
Удалено администрацией...
Прячусь от Всех• 27 декабря 2016
Ответ дляЛеди А
не будьте в шоці..
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
не будьте в шоці..
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
ні доктор не практикує... доктор вирішив що для нього завелика честь .. щоб його а..хали в опу..
він залишив це для більш модних і сучасних дам
вікторія Павлюк, а чого ви сховались під анонім?
Леди А• 27 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
потому что она Прячется от всех
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2016
Ответ дляЛеди А
потому что она Прячется от всех
і задом ні до кого не стає, щоб не ахнули случайно
Zemiada• 27 декабря 2016
Я не специалист но проблемы с ’попой’ есть и у тех,что не практикуют ас .
Но я против него по другим причинам, геморрой не главная проблема ас
beril_он• 27 декабря 2016
Какашки на писюне остаются
Мамаша в бигудях• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
знаю людей які це роблять .. так по секрету роказують .. що проблеми є і великі..
інколи розказують зі сльозами на очах..
а роблять це все щоб утримати своїх уродів чоловіків..
а ви типу уся така біла і пушиста?) такого не робите і вся така чудова) ага . Я працювала в чоловічому коллективі і більшість, більшість - це коли всі, крім одного пробували АНАЛ, і судячи по розмовам і їх ситуація з цим то це 100% правда. Чоловіки осуджують жінок, які зажаті в сексі і у яких є проблеми в інтимном плані - і нюанси після пологів нюанси с запашком з рота і полових органів. Бо здебільшого жінкі за собою недоглянуті - як зазвичай лице нафарбувала, а моньку не помила. Скільки я такого наслухалась)

Секс і його грані у всіх різні, а проблеми від того що люди недооцінюють організм - в таких направленнях сексу потрібна правильна підотовка і настрій обох партнерів і заздалегідь провірити організм.
Мамаша в бигудях• 27 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
вона себе просто так рекламує в темах типа вона така вся розумна і пушиста))) Це стиль жіночок зі Львова))) Вискочила заміж вдало, і приторговує копіями люкс, а рекламу треба ж якось робити і при цьому мати чепурний виляд) Типу вона вся така українка, але почитати її темки і відповіді - суржик, суржиком)
Булку Дай• 27 декабря 2016
Ответ дляberil_он
Какашки на писюне остаются
пробовал чтоли?
Ход конём• 27 декабря 2016
Ответ дляПрячусь от Всех
що це за десерт такий? ...вам приємно коли вам туди запихають щось ?.. вибачте але на мою думку це по тваринному..
В тому і весь кайф, що як по-тваринному) Це заводить... І якщо партнер вправний, то дуже приємно.
Что-то не спится• 28 декабря 2016
Ответ дляberil_он
Какашки на писюне остаются
Милый, у меня такие какашки что не остаются...
Булку Дай• 29 декабря 2016
Ответ дляЧто-то не спится

Это намек?