Пффф 100%• 56 минут назад
2 ночи в автобусе - сложно очень?
Хвігура мічти• 55 минут назад
я иногда еду с Варшавы в Киев, это где-то 12 часов. Мне нереально сложно дается такое путешествие. Как выжить 2 ночи - вообще не представляю
Пффф 100%
• 54 минуты назад
Ответ дляХвігура мічти
Спасибо. Не знаю, как люди ездят перевозчиками.
П´яна вишня• 54 минуты назад
Складно, але можливо. Якщо є варіанти менше часу провести в автобусі, то розглядайте їх. Якщо нема, то настроюється і їдьте.
Маруська Му• 53 минуты назад
Ответ дляПффф 100%
трудно, будете скрюченная креветка :(
Уже сваренная.
Невісточка ж• 49 минут назад
якщо ви роздивляєтесь варіант на море через Румунію, додавайте сміливо ще одну ніч. На Порубному ПЕКЛО. Через обов´язкове фотографування і знімання відбитків пальців кордон проходиться ДУЖЕ повільно, а автобуси в тому керунку валять один за одним.
Я так в ніч на четвер влипла. Ми були 14-тим автобусом після шлагбауму (перед ним ще 4). Це 8-10 годин стояння. Під´їхали в 3.25. Взяла сина - і пішли пішки. В 4 ранку голосували вже на українському боці до Чернівців, хвилин за 10 нас підібрав бусик. Квитки автобусні пропали. Ну але стояти добу на Порубному без води, туалетів, засобів гігієни - такоє.
Двома ночами там вже не обійтися :(((
Пффф 100%
• 52 минуты назад
Ответ дляП´яна вишня
есть: поезд+автобус +самолет+автобус, или поезд+автобус +паром+поезд +автобус
Пффф 100%
• 51 минуту назад
Ответ дляНевісточка ж
Двома ночами там вже не обійтися :(((
жесть. Нет, я в другую сторону. А с моря тоже отпечатки? или только на море?
Ловлю капці• 51 минуту назад
Конечно сложно , я как то рискнула в Болгарию съездить дорога заняла 34 часа для меня это был ад больше такие эксперименты проводить не планирую . Если есть варианты то лучше над этим подумать
Невісточка ж• 51 минуту назад
Ответ дляПффф 100%
і туди. і звідти. ситуація ДУЖЕ погана в обох керунках.
Пффф 100%
• 50 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
на всех границах отпечатки пальцев?
Невісточка ж• 50 минут назад
Ответ дляПффф 100%
на всех границах отпечатки пальцев?
на всіх у шенгенській зоні. Молдавани не беруть :)
П´яна вишня• 50 минут назад
Ответ дляПффф 100%
Дорога буде складною в будь-якому випадку. Обирайте що вам більше підходить.
Для мене краще частину дороги потягами з лежачими місцями добиратися ніж сидіти дві доби.
Прикуси Язика• 49 минут назад
Ответ дляПффф 100%
Є з лежачими місцями. Моя кума з дитиною приїжджала до мене, каже, що спали всю ніч, беруші в уші. Туалет в автобусі. Казала, що нормально перенесли, хоча в неї зі спиною є певні проблеми. Але в сидячих це буде жесть
Пффф 100%
• 47 минут назад
Ответ дляП´яна вишня
опыт с ночевками и преездами есть, но так тоже утомительно и дороже
Форс мажор• 47 минут назад
Ответ дляПрикуси Язика
Тут колись викладали фото автобуса зі спальними місцями. Дорожче літака, а комфорту нуль.
Ластовиння• 46 минут назад
Максимально я провела в авто 31 час, за рулем, с остановкой на сон, но сидя...Это пздц. В автобусе ехала максимально 27 часов, если 2 сидения ночью, то еще норм, а если одно на каждого - ужас...
Красота неземная• 45 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
Согодні поверталась з Болгарії через Порубне. Відбитки не брали, лише фото, і процес був значно швидший ніж на вїзд. Прибули на кордон об 23.30 і були 7 автобусом. А о 4.00 вже їхали Україною (тобто пройшли обидва кордони)
Невісточка ж• 44 минуты назад
Ответ дляПффф 100%
насправді навіть з таких лимонів можна витиснути лимонад, якщо є в запасі трохи часу. Для прикладу візьму все те ж Порубне (бо ноги моєї не буде у Польщі вже ніколи з таким ставленням до нашої країни). Не валити відразу в Бухарест/Болгарію/Чорногорію, а добратися до Сучави, там заночувати, подивитися монастир Йона Сучавського (в ЮНЕСКО) та інші розписні середньовічні церкви міста, злазити у фортецю, скансен, монастир в районі Замка. А вже далі рушати за маршрутом. Так цікавіше і спокійніше. Але довше.
Прикуси Язика• 43 минуты назад
Ответ дляФорс мажор
Так, не дешево і літаком звісно комфортніше, але ж зараз ситуація змушує обирати такі умови. Наприклад, моя кума англ не знає, закордон ніколи сама не літала та ще й з дитиною і чемоданом. Там в Києві її чоловік посадив, а тут ми її в Туреччині в своєму місті зустріли з автобуса.
Невісточка ж• 43 минуты назад
Ответ дляКрасота неземная
я їжджу через Порубне щомісяця туди-сюди. Ще в квітні проходження обох кордонів вкладалося в 30-40 хвилин :( 4.30 - це вже багато, а може бути ще більше. І пальці у нас брали і у мене, і у 12-річного сина. Як пощастить. Але до осені там буде важко :(
Форс мажор• 41 минуту назад
Ответ дляПрикуси Язика
Та дурня. Дешевше і швидше було б потяг+ літак. Навіщо у Польщі англійська? Там кожен другий українець, навіть з поляками легко порозумілася б, якби говорила українською, а вони польською. У час Гугл карт дістатися з пункту А у пункт В не важко, були б гроші)
Невісточка ж• 40 минут назад
Ответ дляКрасота неземная
а ні, у вас так і вийшло десь по часу, як я собі рахувала, навіть трохи довше. Я на 18 автобусів закладала 10 годин часу, у вас 7 пройшло за 4.30.
Це дуже довго насправді :(
Красота неземная• 35 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
Відбитки беруть з 12, на зворотному в нас не брали. Але кажуть що якраз ось вчора там були розборки на порубному, викликали поліцію, перекривали дороги і приїхджав хтось з представників влади то стало трохи швидше. І так 4 години то багато, та все ж курортний сезон в рази збільшив навантаження, а поки цей процес з біометрико нормально не побудують швидше не стане
Прикуси Язика• 34 минуты назад
Це все індивідуально, літак прямий з Польщі до Анталії, а ми, наприклад в Мармарісі. Їй потім з аеропорту до автовокзалу пів годи плюс таксі скажено дороге в Туреччині (це десь гривень 800 буде таксі і стільки ж автобус на двох), там ще 4 години їхати до нашого міста, не кажучи ще про те, що треба буде чекати автобус, бо так не підгадаєш, щоб приїхати і одразу сісти. Плюс в Польщі теж треба приїжджати заздалегідь у такій дорозі з кордоном не вгадаєш коли будеш. Як тоді? Брати ще готель на ніч? Знову ж таки переїзди з чемоданом і дитиною в чужій країні це точно на таксі, в це ще додаткові видатки. Короче по часу і грошам не буде набагато дешевше і зручніше. Не кажучи вже про нерви, щоб всюди встигнути.
Найщасливіша• 26 минут назад
Ответ дляХвігура мічти
Я с Харькова в Варшаву ехала на прошлой неделе) 12 часов - еще нормально
Фима Собак• 26 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
Перепрошую, керунки - це напрямки?
Невісточка ж• 22 минуты назад
Ответ дляПрикуси Язика
в Туреччині працює Uber, ним дешевше, якщо без таксі ніяк (для зовсім вже не бридливих - в районі Антальї є яндексовська франшиза, кажуть, найдешевша саме вона. я не пробувала)