Молчавочка• 28 декабря 2016

Де у Львові можна закрити ФОП?

Це в Податковій потрібно робити чи іти до державного реєстратора і де він знаходиться?
Садоводница• 28 декабря 2016
Для початку йдіть в податкову до свого інспектора, а він вже скаже що саме робити
автор Молчавочка • 28 декабря 2016
Ответ дляСадоводница
якби ж я його знала... вже пару років подаю нульові декларації...
Да будет так• 28 декабря 2016
Ответ дляСадоводница
В податкову: перейти на заг. с-му, якщо ви на єдиному (написати заяву).

До реєстратора: написати заяву на ліквідацію.

Це можно одночасно.

У нас реєстратори в адміністрації (київ). Де у вас - не знаю.
автор Молчавочка • 28 декабря 2016
Ответ дляСиренькая

Це можно одночасно.

я на загальній, іти до держ. реєстратора?
Да будет так• 28 декабря 2016
Ответ дляМолчавочка
Так. Тоді зразу до реєстратора.

Через 3 дні в податкову. Дізнайтесь хто в вас аудитор (прізвище запишіть), напишіть заяву про ауд. перевірку ( заява: Прошу провести аудиторську перевірку в звязку з закриттям), заяву в канцелярію.

В податковій дізнайтися чи є борги по ЕСВ і податкам (дивляться по коду в залі звірок по платежам),
і дізнатися чи є борги по незданим деклараціям ( в інформаційному вікні для ФОП по коду).

Якщо є борги - то вас не ліквідують.

Потім коли дізнаєтесь хто аудитор у вас (через три дні після реєстратора) - поздвоніть йому і він скаже далі.
Наприклад, подати на перевірку книгу обліку доходів (заповнену). В канцелярію подається.

Це все треба встигнути до Нового року, хоча б заяви напишіть, а то в нас покращення ) прийняли )
автор Молчавочка • 28 декабря 2016
Ответ дляСиренькая
Так. Тоді зразу до реєстратора.

Якщо є борги - то вас не ліквідують.

це на Словацького реєстратор?
Да будет так• 28 декабря 2016
Ответ дляМолчавочка
це на Словацького реєстратор?
Я в Києві)

Але процедура ліквідації одна й та сама.
Да будет так• 28 декабря 2016
Ответ дляМолчавочка
це на Словацького реєстратор?
В Києві зараз черги по 100 чоловік на ліквідацію до реєстраторі. У звязку з цим законом.
Да будет так• 28 декабря 2016
Ответ дляМолчавочка
це на Словацького реєстратор?
https://strana.ua/articles/analysis/47601-ukrainsk...
Ноги от ушей• 28 декабря 2016
Ответ дляМолчавочка
це на Словацького реєстратор?
да, там. Я закрывалась когда, то при нулевках закрыли без налоговой.
Запасная спина• 28 декабря 2016
http://www.epravda.com.ua/news/2016/12/23/615688/

На iGov запустили функцію онлайн закриття ФОП
автор Молчавочка • 28 декабря 2016
Ответ дляНоги от ушей
Це потрібна тільки заява, паспорт і код ідентифікаційний?
автор Молчавочка • 28 декабря 2016
Ответ дляЗапасная спина

для Львова поки що це неможливо(
annita80• 28 декабря 2016
С завтрашнего для уже не работает регистратор Киевская область. Я думаю порешали сверху
Потому как вчера в админ сказала , что работают все дни кроме пятницы, а сегодня толпе людей сказали уже совершенно другое .
lovileto• 28 декабря 2016
Ответ дляannita80
Уточните , пожалуйста,это Вы в Киеве обращались ? я просто зарегистрирована в Борисполе(киевская обл) думала ехать завтра туда, теперь не знаю
annita80• 28 декабря 2016
Ответ дляlovileto
В любом случае едьте , я в Ирпене
annita80• 28 декабря 2016
Ответ дляlovileto
Сегодня муж занял очередь без пятнадцати семь и был восьмым в очереди , это тоже учтите . Вчера я пришла в начале девятого и была 104 в очереди