Доброго вечора! Будь ласка, поділіться рецептом приготування пампухів на Свят вечір (пісних).
Ответ дляwhenallissaidanddone
Каких пампухив?
ПАМПУШКИ по укр.это называется!
чому, я знаю, що кажуть пампухи (можливо, це те саме). Рецепт пампушок знаєте? Давайте!
Ответ дляповаренок
мой любимый рецепт. Только не из первого сообщения, а из второго - моего.
дякую
Businka777• 04 января 2017
Це не то, вона хоче рецепт пампухів( жарених) різдвяних з цукровою пудрою. А ще іх роблять пісні, розрізають навпіл і роблять канапку селянську. Нажаль сама ще не жарю пампухи.