КлараЦеткин• 04 января 2017
Хто їздив зустрічати Новий рік у Львів? Поділіться,будь-ласка,враженнями.
Власне, питання в темі. Дуже хотіла б зустріти наступний НР чи Різдво у Львові, тому хотіла б почути цьогорічні враження. На яке свято цікавіше? Чи варто їхати з дітьми молодшого шкільного віку? Які дійства Вам найбільше сподобались та запам"ятались? І,головне, чи вдалось Вам відчути отой святковий новорічний настрій, як у дитинстві?
Бритоножка• 04 января 2017
Были на католическое Рождество. Чесно, ничего особенного, просто совсем ничего... Краков и Прагу на зимние праздники я люблю больше.
Катька Пушкарева• 04 января 2017
були на різдво пару років тому- враження двояке. різдво це сімейне свято, майже все було зачинене (кафе, магазини, аптеки) з обіду і наступного ранку 7 та 8, у нашому готелі навіть ресторан до обіду не працював (для нас несподівано)! ледве згайшли магазин і зробили бутерброди) вдень цікаво, метушливо, було холодно і створили парк льодових скульптур, на льв.замку взимку майже нічого не видно через хмари.. ярмарки чудові там, але ціни для евро туристів))) повернулася б не у свято, а просто перед новим роком. в нас так будо)
Не любовница• 04 января 2017
Были на НГ, отмечали в ресторане, около часу ночи пошл с детьми на елку, возле елки вся площадь в осколках бутылок, все в стеклах (наверно били на НГ бутылки) куча пьяни, петарды (хоть и запрещены) вообщем до Европы нам еще как до луны)
Ангел-предохранитель• 04 января 2017
2 года назад сын с девушкой спецом поехали на Новый год - ниикаких особых гуляний еще и кошелек в маршрутке сперли
Форс мажор• 04 января 2017
Я с дочкой (6 лет) еду на эти выходные. Приеду - загляну к вам в темку и расскажу. :)
Бурундучиха• 04 января 2017
Їхали в Трускавець, 30 грудня після обіду заїхали до Львова, набрала букінг, і забронювали готель в центрі з видом на оперу і ялинку, відносно недорого 690 грн двомісний покращений, з двома дітьми. Скільки вражень, пішли до ялинки, і там провели цілий вечір, оскільки поруч різдвяний ринок, колоритний, безліч туристів. гарячий шашлик, картошка, грибочки, медовуха, глінтвейн, діти біля ялинки запускали з рогаток такі штучки, що світяться. До них підходив і Св Миколай, і Дід Мороз, і від Світоча герої. Атмосфера Льовову пронизувала ціле місто. А наступного дня ходили у Львівські пляцки, де дуже смачні штруделя. Завітали у пяну вишню, і попили львівської кави. Для мене це було крутіше Нового року, це не передать. Доречі було відносно тепло.
Добротная• 04 января 2017
були в позаминулому році у Львові на новий рік, дуууууже багато людей, на вулиці не пройти не проїхати, в кафе зайти неможливо все зайняте(((жах, причому ми були 4січня, сам новий рік зустрічали в Кременці
Совбез• 05 января 2017
Были в прошлом году на Рождеству, квартиру снимали с видом на Рождественские гуляния и Ратушу - нам очень всё понравилось! Один минус - не дёшево.
Совбез• 05 января 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
Мы на Рождество домой вечером еду из ресторана заказывали, а днём на Рождественской ярмарке кушали. Я и не заметила, что что-то закрыто..
Нежная Лапка• 05 января 2017
запомнился рождественский базарчик, домики с вкусной жрачкой , ели напротив на столиках, и глинтвейн, три дня были, дома не готовили питались на базарчике, в кафешках и пиццерии студенческой, покатались на телеге с лошадкой