Галя із Дарниці• 01 ноября 2025
Добропарк або ВДНХ?
Хочеться на новорічні свята гарну локацію, відповідну атмосферу і відчуття свята. Минулий рік були в добропарку, в цьому році там анонсовані нові гарні локації і ковзанка, або ж варіант поїхати на вднх, там не були ще зовсім.
Лиса Патрикевна• 01 ноября 2025
Вам сподобалося минулоріч в Допробарку ? Що там було ? У них немає локацій де можна б уло зігрітися, умовно все в полі.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви знаєте, все було якось так активно, що не було потреби грітися чи щось таке. Вона ж на те і зимова локація, щоб гуляти і насолоджуватися моментом, а погрітися, це вже про заклад якийсь, готель чи атмосферу вдома… це ніби як піти в гори взимку і казати, що треба там грітися) якось так
БЦАшка• 01 ноября 2025
Шо то, шо то посредственное, вднх развалилось и нифига никто не реставрирует, руины. Добропарк ехать фиг знает кула-только если с машиной, плата за вход и из вречатлений-ну такое. Фуд-корт на арсенальной поприкольнее.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
А чому б не заплатити за враження?) У мене дитина росте, чому б і ні)
БЦАшка• 01 ноября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Да пожалуйста, где я написала ‘не платите’? Одно бесплатное, второе платное.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
Звісно, машиною, туди тільки транспортом) Питання лише громадським чи своїм))
БЦАшка• 01 ноября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
А можно уже общественным? Я в прош году строила знакомым маршрут по просьбе, на общаке. Это нереально, там идти много и долго надо было.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
Я до того, що я з тих людей, які готові платитииза враження, емоції і атмосферу свята. Тим більше в наші часи і так життя таке, що коли як не зараз дарувати дитині ці емоціі, та і дорослим так само.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
Не знаю чесно кажучи, ми їхали туром, тому все було організовано за нас. Привезли до самого входу, квитки дали і всі вільні))) Потім зібрали людей і всі повернулися назад.
Лиса Патрикевна• 01 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
Вони змінили вхід, він тепер прям від Житомирської траси, зараз значно зручніше і велика парковка перед входом.
Лиса Патрикевна• 01 ноября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Якщо ви з дитиною і за враженнями, гляньте Беремицьке, це не про Новий рік, а взагалі. Була там з дитиною неодноразово і ще б не відмовилася, для вихідного з гарною погодою чудове місце.
Галя із Дарниці
• 01 ноября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую
БЦАшка• 02 ноября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Спасибо
Впораюсь зі всим• 26 ноября 2025
Їдьте і туди, і туди.
Добропарк трохи далеко.
Ми завжди їздимо на ВДНГ 1-го січня з донькой. Одного разу був дощ, і погода не зимова, але все одно цікаво.
Добропарк трохи далеко.
Галя із Дарниці
• 26 ноября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Їдьте і туди, і туди.
Добропарк трохи далеко.
Дякую ) Вже з пшоно міста тури організовують із 06.12) Треба поїхати
НетЕщеНаверное• 05 декабря 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Прилуки? Теж дивлюсь