Ну ниче се• Изменено вчера в 13:48

Я такий який є і не змінюсь: як реагувати на цю маніпуляцію?

Дівчат, стара добра ситуація, в якій мені багато хто напише «вже тут скаржилась, та розведись і все». Але не завжди все так просто і швидко, якщо стоїть питання не просто розвестись, а не погіршити при цьому свій рівень життя з дитиною.
Тому якісь локальні ситуації доводиться переживати час від часу. Поки готую плацдарм на майбутнє.
Дуже часто конфлікти через те, що в чоловіка «нема настрою», щось пішло не так, і негатив він виміщає саме на мені. Починається ор, претензії, як його «всі заї…ли». Тобто він морально висир@єсть я в душу, а потім живе собі далі. А я це ношу в собі і у мене спаскуджений настрій і моральний стан.
Приклад: приїхав з відрядження, ніс речі пішки, бо нема світла. Зрозуміло, що важко. Я так само тягаю дитину з усіма речима щодня і це база, куди діватися. І от він заходить в квартиру, я йду його зустріти і тут же починається крик, що його це дістало, купа матів, психів, все кидає. Дитина яка батька не бачила 2 тижні, прокидається під його ор. І так по кожному приводу.

Я відкрито кажу, що мене це ображає, що це ненормально, ми не в лісі. Сімʼя це про підтримку, скажи, що не ок, все що від мене залежить, я допоможу. Але я не моральний унітаз, щоб ср@ти в нього постійно. Я хочу поваги і нормального ставлення.

У відповідь: я такий який є.

Я це розумію дослівно так: я тебе не поважаю, не ціную і нормально ставитись до тебе не збираюсь.
В мене вже скінчились просто слова і здорові аргументи, бо ці дурні нападки щодня.
Що би ви сказали на таку фразу, щоб не пояснюючи йому, просто коротко і ясно донести, що не можна так?
Бо я починаю пояснювати, як мене це ображає, чому це не ок, сама розумію абсурд ситуації, тому що таке дивно навіть пояснювати, думаю він і сам все розуміє,просто йому ок так ставитись. І мені від глупості ситуації і від того, що я принижуюсь цими поясненнями просто ком стає в горлі, починаю плакати як дура. І даю йому привід ще більше відчувати себе королем положення.
Тому думаю в таких ситуаціях пояснювати як дитині це зайве.
Але як донести коротко і ясно, щоб почув? Що б ви сказали/зробили? Бо вже просто воно дістало
Да Щас же• вчера в 14:02
Ответ дляНу ниче се
Я працюю не менше за нього, спільний бізнес.
Заберите половину и расходитесь. Или в чем проблема?
Хата на мати• вчера в 14:03
Ответ дляНу ниче се
Я не вважаю ок так сказати, коли наприклад я зранку вже зробила купу справ, погуляла з дитиною, провела робочий зум, приперлась пішки на поверх назад без того ж світла і тут він встає (графік дозволяє спати скільки хоче іноді) і тут же несеться: і це не просто скарги, це спроби домахатися.
Акцентую: спільний бізнес. З вечора плануємо зустріч з партнерами, домовились про час. Зранку він не в настрої (ну як зранку, у дитини вже тоді обід)))): Чого я маю туда іхати, мене все це дістало, і гора матів.
What a fuck?)))
у вашій сімї ніхто ні пі кого не хоче ні підлаштовуватись ні включати розуміння
тому варіанти наступні
1. сімейний психолог
2. терпіти мовчки далі (чи е мовчки) коли щось зміниться
3. жити окремо

говорити про щось немає сенсу. питання не в підібраних словах
Та никада в жизни• вчера в 14:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Да все верно, но что делает человек когда он понимает что сам виноват и типа изменить ничего не может?
корчить із себе жертву)
Каркуша Клара• вчера в 14:04
Ответ дляОбращеница
это какая- то болезнь? чем обьяснить нестерпимое желание полизать туфли козлу? изменить его, ПОГОВОРИТь
Да, зависимость. Надо выбирать.
Та никада в жизни• вчера в 14:04
Ответ дляНу ниче се
Чесно, зараз ці вчинки переважають. Бо на дитину часу нема в нього (на ютуб наприклад є і багато на що є). Ми живемо в одній квартирі, але кожен своє життя по графіку. Мій графік - мікс роботи і дитини. І менеджменту побутових справ. Називаю це менеджментом, бо іноді просто наймаю людей, бо не вивожу встигати прибрати елементарно, буває просто часу нема. А навпіл побут не ділиться, навіть якщо він вихідний і цілий день просто в телефоні лежить. Його графік - робота і час для себе коханого. З дитиною не гуляє ніколи, максимум мультик на телефоні дасть втикати в нього. Та й таке
ви за чий рахунок менеджментуєте?
автор Ну ниче се • вчера в 14:04
Ответ дляПрипоРошенная
так изменитесь сами, чтобы вас это устраивало
или изменитесь и уйдите

вы же тоже не хотите меняться
Ну а що міняти мені в цій ситуації? Навчити себе вважати нормою, що ор з матами на мене це ок і на цьому ж прикладі виховувати дитину?
Цвірінь• вчера в 14:04
Ответ дляНу ниче се
І плюс я розумію, що дитина росте з цим прикладом перед носом і тут нічого хорошого
дитина ще й росте з цими генами.
Реальність проста - він такий і буде. Або приймаєте або розходитеся.
Майская киска• вчера в 14:05
Автор, он продолжает делать, потому как может себе это позволить. На шефа не орет, верно? Те соображает кому и что можно сказать/сделать.
Занял позицию ребенка, ответственность перекинул на Вас. Вы терпите. Ему все равно, что Вы там чувствуете. Поменяется? Возможно, если поменяется Вы.
Указка• вчера в 14:05
Ответ дляНу ниче се
Зачем вам это?
Та никада в жизни• вчера в 14:06
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А кто-то выпрыгивает из окна
це - виключно вибір пригуна: або запрягатись і брати відповідальність за власне життя, або займатись побутовою проституцією під соусом ’не погіршити при цьому свій рівень життя’, при цьому лицемірно прикриваючи це дитиною
Каркуша Клара• вчера в 14:06
Ответ дляНу ниче се
Так что вы хотите?
Вы ему нафиг не нужны. Как вам это донести?
Майская киска• вчера в 14:06
Ответ дляНу ниче се
Для начала, просто самой сходить к психологу.
Майская киска• вчера в 14:06
Ответ дляНу ниче се
Правы на 100%
автор Ну ниче се • вчера в 14:07
Ответ дляТа никада в жизни
ви за чий рахунок менеджментуєте?
За рахунок бюджету, який заробляємо спільно. Бізнес спільний, працюю без вихідних фактично, так що на шиї не їду
Каркуша Клара• вчера в 14:07
Ответ дляНу ниче се
У нас спільний бізнес, і я працюю аналогічно з ним. Не домогосподарка якщо ви про це
Делите бизнес. И отстаньте от мужика.
Дуболом• вчера в 14:07
Ответ дляНу ниче се
За чьи деньги нанимаете?
Каркуша Клара• вчера в 14:08
Ответ дляНе їм після шостої
В конкретном случае я бы сказала : с больной головой ногам покоя нет, развернулась бы и ушла, пусть орет ходит , и полнейший игнор его , пока не извинится. Пока вы ведетесь на это, он будет так делать
Он не будет извиняться. Ему это не нужно.
Элька-Карамелька• вчера в 14:08
Ответ дляНу ниче се
What a fuck?)))
What the fuck. Це перше.
Друге - а навіщо вам поради, коли ви нічого не збираєтесь міняти?
Навіть, якщо історія про хлопа, який спить до обіду, і його супер енергійну жінку, яка проводить робочі зуми, підіймаючись по сходах з дитиною - правда. Я навіть не буду питати, що це за бізнес такий супер цікавий, де спочатку їдеш у відрядження на два тижні, а потім спиш по пів дня.
Каркуша Клара• вчера в 14:08
Ответ дляДа Щас же
Не отдают.🥹
автор Ну ниче се • вчера в 14:09
Ответ дляМайская киска
Про це до речі була розмова, в нього шефа нема як такого, бо сам собі шеф, але є партнери, від яких багато залежить. Кажу: якщо ти такий як ти є, то поговори так з партнерами, подивись що буде. Чому тоді зі мною можна?

Поміряти себе, щоб зміни прийшли і з того кінця, але що в цій ситуації міняти я хз чесно. Знати б.
Бо розуміння вже до фіга було, спроб вислухати, підтримати. Ну але це гівно вже за вінця ллється
Svit_from_It• вчера в 14:09
Он вчера таким стал? Вы ж с ним ребенка завели
всегда удивляет такое
Лиса Патрикевна• вчера в 14:09
Стосовно ’я такий’ - бреше. Він такий, бо не отримав межи роги. Тому що ви йому дозволили бути таким. Там не треба нічого пояснювати у відповідь на ор. В таких випадках добре працює контратака - тихим шипінням, такими словами, щоб людина сама сказа ’а можна ти просто поматюкаєшся і проїхали’. Тренуйтесь. В мене такий приятель був - крик вереск на рівному місці. Так от, він миттєво закривав пасть і боявся двох людей - мене і мого чоловіка, бо ми йому виписували у відповідь без найменшого вагання.
Каркуша Клара• вчера в 14:11
Ответ дляНу ниче се

Господи, какой бизнес? Вы сами элементарного не понимаете. С вами можно, от вас нет никакой зависимости. Вы ему не нужны. Исчезните - даже лучше будет.
Каркуша Клара• вчера в 14:13
Ответ дляSvit_from_It
всегда удивляет такое
Когда ребенка делал, она еще нужна была. А теперь они его задолбали. Все проходит.
Майская киска• вчера в 14:14
Ответ дляНу ниче се

Это не сработает. Вы не реагируете, а взываете его понять. Но дело в том, что он все понимает)))) Ещё раз - он все понимает! И ничего менять не будет, пока не появятся новые вводные. Ему сейчас так ок, он сам выбирает делать так, Вы не ценны настолько, чтобы он себе в этом отказывал.
Ваши действия и реакции, Ваша самоценность. Именно это нужно менять. Вот от души - сходите к психологу.
автор Ну ниче се • вчера в 14:14
Ответ дляЭлька-Карамелька
What the fuck. Це перше.
Зйомка реклами. Не бувають дні з навантаженням і виїздами, а бувають дні «на творчий пошук», і він може собі дозволити жити і спати отак от
Та никада в жизни• вчера в 14:14
Ответ дляПустощі-веселощі
Я вообще в шоке с начала стартопика, про уровень жизни
То есть автор готова на все, ради уровня Жизни
так отож.... причому, на найпершому місці. Її найменше хвилює, що все оце спостерігає дитина, що вбирає таку модель, як губка..... втім, моєї підлеглої дочка і з носом поламаним ходила, і тричі в лікарні доказувала, що то вона ’зі сходів впала’, все заради того, лиш би не ’не погіршити при цьому свій рівень життя’
Та никада в жизни• вчера в 14:17
Ответ дляНу ниче се
тобто, все сама-сама, а чоловік нічого? То тоді в чому пролема розлучитись і про яке ’не погіршити при цьому свій рівень життя’ мова, раз Ви така успішна?
автор Ну ниче се • вчера в 14:17
Ответ дляМайская киска
Дякую, я розумію, що в моїх реакціях очевидно багато закладено. Бо ці реакції - сльози, спроби достукатись, налагодити стосунки. І він сприймає це як слабкість, те що я прогнулась і зі мною так можна.
А мені просто морально складно і тупо жити в одній квартирі і «не розмовляти, дутися, повертатися спиною». А він в конфліктах веде себе саме так, як маленька ображена дитина. І першою цього не витримую я. Або виникають питання бізнесу, які треба вирішувати і я йду на розмову. А йому того й треба, нахамив, принизив, а воно хоп і само вирішилось
Сіґеле-міґеле• вчера в 14:17
Ответ дляНу ниче се
Но вы же держитесь за него чтобы не пострадал уровень жизни. Переводу на нормальный язык, терплю все закидоны за бабло.