СССРовна• 08 января 2017

Мокнучий дерматит на личку у немовлятка.

Спровокований алергією.
Виключно грудне вигодовування, я на дієті, але ранка вже третю добу не затягується.
Прошу порадити, чим краще обробити та підсушити.
Дякую.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляulanova72
Какой город? Есть опыт в Днепре.
Дякую, ми далеко.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляMANGO_1982
Автор ,честно не знаю что вам посоветовать поэтому хочу сказать только одно - скорейшего выздоровления масику
Дякую.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляIngaB
Судокрем
Дякую
MANGO_1982• 08 января 2017
Я думаю судокрем не решит эту проблему
Но я не врач ,могу ошибаться
Оченьценная• 08 января 2017
Напишіть, що їсте, до дрібниць. Може, якась ідея виникне.

У сина куми був жахливий дерматит на личку, креми не допомагали. Я перепитувала - вона казала, що притримується дуже суворої дієти.
А потім виявилося, що алергія була на зефір. Кума вважала, що від 2-3 зефіринок нічого не буде...

У мого сина коліки були на сушки Малятко. Хоча нам всім у пологовому казали, що сушки Малятко і Зоологічне печиво можна...

Креми навряд чи допоможуть, від них мокре ще мокрішим стає. Скоріше, якась травичка - відваром сполоснути. Але якби гірше не зробити, на травичку теж може бути алергія.
Відвар ромашки пробували? Якщо слабенький зробити і сплоснути?
ПуГоФФка• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Нам лікар призначила крем виготовлений в аптеці за рецептурою на основі парафіну.
З того часу якраз ще більше загострилось.
Тогда надо показать ещё одному врачу
Если нет сейчас такой возможности, тогда попробуйте крем Cicdplast La Roche Posay
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляОченьценная

Вівсянка, гречка, рис, булгур, картопля печена і відварена.
Запечена свинина , індик, курятина, скумбрія на грилі.
Салатне листя, огірок, яблука,банани, морква, квашена капуста.
Чорний ледь солодкий чай, хліб з висівками.
Загалом у нього сьогодні зійшло почервоніння на решті личка,але рана, яка на фото на правій щічці, на жаль, не затягується.
Дитинка в гарному настрої, посміхається, не капризує.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляПуГоФФка
Тогда надо показать ещё одному врачу
Дякую.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляОченьценная

Все заправляю оливковою, або соняшниковою олією(я її більше люблю).
Нога на ногу• 08 января 2017
Скільки дитині?
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляНога на ногу
Скільки дитині?
Четвертий місяць.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляОченьценная

Ромашкою промивала 2 дні, сьогодні промиваю перекисю.
Нога на ногу• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Четвертий місяць.
Шукайте толкового лікаря. У нас теж ад. Якщо нічого не робити буде хуже. Відносно скоро дитина буде чухати де вистпання,до ран. В ночі теж свербіння будуть.
Гіпоалергенна дієта. Щоденник вести що їли , будите бачити коли підсипає.
Нам лікар призначав бактерії пити, печінку чистили галстеною. Мазали висипання фізіогелем, купали в оелатумі. Кололи супрастин. Антигістамін.
Були у різних врачів. Якщо дотримуватись правил все можна перемогти. Але причина всередині, шукайте в кого є в родині алергики, хто хворіє шлунком.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляНога на ногу
Я алергік.
Нога на ногу• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Я алергік.
Ну вот.
У вас на що?
Pecha85• 08 января 2017
лучше сходите к дерматологу. у моего малого с 2х недель аллергия аналогичная,п, перепробовали кучу всего, в результате помогла только синтомициновая мазь, а потом гормональная от аллергии,
Оченьценная• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
З того, що часто викликає алергію - огірок (якщо свіжий).
Більше нічого підозрілого не бачу...
Оченьценная• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Теж варіант. Тільки не часто - перекис трохи роз´їдає.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляНога на ногу
Ну вот.
У вас на що?
На хімію, шоколад.
Нога на ногу• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
На хімію, шоколад.
Краще до лікаря, і то не одного. Про це можна багато писати і кожна мама буде доказувати свою теорію.
Але є різні ад від простих підсипань до мокнучих-це уже саме погане.
в знайомої теж ад у малої був. Але я вважаю що це був не ад, так як вона помазала пару раз гормональною маззю і все пройшло. (Багато їла солодкого).ще нам радила гормоном мазатись.Да, він все гарненько за два дні загоїть, но причина появлення так і не пропаде. Вот будуть висипання ви знову помазали і супер.
лікар дуже багато вніс в заборону продуктів. Але не на всі є реакція.
Вот ви їсте капусту, моя дитина на неї реагує буквально миттєво.
Доктор Варвар• 08 января 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вы прикалываетесь? Как можно было довести до такого состояния? С такой мамашей и врагов не нужно...
Как же оно беспокоит ребенка, представляю(((
Вы просто с таким не сталкивались(не осуждайте автора она не при чём, бывает у деток такая наследственность) Я только через 5 мес. узнала что у мужа то же самое было от его крестной)До этого постоянно на диетах(думала питание) у моего сына было такое же месяц в больнице горм. мази и через пару дней всё вернулось. Обращайтесь к гомеопату, только этим и спасались. Моему сыну подошла мазь обычной календулы. Ну и их препараты.
Доктор Варвар• 08 января 2017
Ох и ник мне дали(((
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляДоктор Варвар
Моя вина теж є, як для годуючої, я хврчувалась раніше неправильно, просто з іншими моїми дітьми такого не було під час ГВ.
Маурита• 09 января 2017
http://adair.ru/атопический-дерматит/стратегия-тер... если врач невменяшка вам попалась и нормальных лекарств не пропишет, то почитайте тут есть список лекарств. Да и просто почитайте, очень подробно про ад все написано.
Свисток ля-минор• 09 января 2017
гречку приберіть також, може бути алергеном
Угадайс• 09 января 2017
Ответ дляБесбардак
Как долго у Вас был?
Появился сразу же после прихода из роддома. Сначала лицо и тело было покрыто мокрыми прыщиками, педиатр назначила мазь гормональную, но я отказалась её использовать. Врач-травник приготовила мазь на основе прополиса и каких-то трав (не помню, так как прошло 8 лет). Через пару месяцев прыщики исчезли, но зато появились сухие участки кожи. Дерматолог посоветовала отвар из фиалки трёхцветной давать и купать в отваре лаврового листа. Где-то к 10-11 месяцам, слава Б-гу, атопический дерматит прошёл.
Угадайс• 09 января 2017
Ответ дляСССРовна
Парафін забиває пори, не дає шкірі дихати(
Угадайс• 09 января 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кроме мазей даете ли вы ребенку противоаллергические капли? Убрали ли вы стир.порошок( замена на хоз мыло), убрали ли своего рациона молоко, например?
Так у малыша может быть такая реакция и на мамино молоко.
Угадайс• 09 января 2017
Ответ дляПуГоФФка
Тогда надо показать ещё одному врачу
Там состав не самый безопасный, хотя и типа аптечные средства(
Александра Самойленко• 26 января 2017
Дуже шкода Ваше малятко. В нас самих проблема дерматиту і ніяк не знайдемо алерген,що його провокує. Але для таких екстренних ситуацій,коли треба спасати кожу немовляти, треба екстренні рішення. Перш за все подивіться відео Комаровського про атопічний дерматит. Треба вмивати та купати дитину в час загострення лише кипяченою водою.
Ще нам допомагає протерти мокнучі місця розчином однієї таблетки фурациліну на 100мл теплої кипяченої води. Після того крем Фузідерм Б (він за три дні майже повністю прибирає зовнішні прояви), так двічі на день. На четвертий день Фузідерм Б розмішати на долоні 1:1 з дитячим кремом і так обробляти ще два дні. Лавровий лист у Вашому випадку не актуальний взагалі, він сушить кожу, але не лікує. А в тих ранках вже сто відсотків купа бактерій живе.
Також всі речі треба прати дит.милом,добре полоскати і обовязково прасувати. в нас дуже погана вода і це може провокувати кожну реакцію.
Також передивіться раціон,виключивши золоту вісімку алергенів (серед яких риба,яйця,пшениця,молочні продукти,горіхи,а також всі покупні солодощі, в них купа добавок).
Я поки не можу похвастатись,що знайшла алерген,але ці методи хоч допомагають дитині більш-менш себе почувати, бо ті висипи дуже сильно чешуться.
Здоров´я Вашому малятку.