Усатая полосатая• 13 января 2017
Просто поговорити
Писати буду багато. Я разом із чоловіком та сином після нового року відправились в гори на лижі. Ми перший раз і вийшло так, що синові взяли інструктора а чоловік сам вчився. За всі 6 днів мені чоловік жодного разу не запропонував спробувати(я на данний момент не працюю і не маю коштів)Я з 12 ранку до 18.00 стояла біля підйомника,іноді заходила в сусіднє кафе погрітися. І відразу з цього відпочинку ми приїхали до санаторію. Коли утром збиралися йти снідати то чоловік говорив по телефону зі своєю мамою а я нормальним голосом йому каду:Взувайся та пашлі. Він мені фиркнув,що він говоре.
Я навіть і подумати не могла,що коли ми сядем їсти він мені скаже:"поки я тебе кормлю ти будиш мовчати а відкривати свій рот будиш, коли я скажу" Я поставила прибори,відповіла,що такого не чекала і що він скатіна і пішла. Зараз закінчується третій день:я ні разу не їла(лише пару цукерок що були) і мені навіть ні хто не пропонує. Я лижу в номері а він із сином ходять на процедури,чоловік робе чистку обличчя,масажі спини і обличчя,сьогодні їздили на форель. А я лижу голодна і в шоці. Зробила висновок:розраховувати лише на себе,хто не робе той не їсть. Отак
Роза завяла• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Чоловік заплатив за курорт і тикнув мене носом,що я повинна рот відкривати, коли він дозволить бо я ж не працюю. Тому і не ходжу їсти,в мене є гордість.
но не мучайте себя. Сходите куда то далеко , где он вас не найдет и покушайте.

Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляea
Как вы раньше с ним жили? Что ничего подобного не было? А есть надо по-любому. Гордость свою пока ........, а потом, когда вернетесь, подумаете нужен ли вам такой человек рядом.
Та було,але якось в шутку міг сказати. Та я й і працювала завжди
Первая леди колхоза• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Ні-ні,дякую. Я так не можу. Я не пропаду. Та чесно кажучи і їсти не хочу
Кушать надо,а потом собраться с мыслями и ВСЁ изменить!Если вы всего 4 мес. не работает,а муж уже не заботится,то вы для него пустое место,он вас сгноит при возможности и испортит сына таким воспитанием.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляВ каждой бочке...
А до этого был заботливым и любящим мужем и всем обеспечивал?
Ну те що важав потрібним те і купував
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляan na
Автор как выдерживаете голодовку?почувствовал себя орлом ваш перец
Їла пару цукерок і воду
Сегодня я не я• 13 января 2017
Автор, і це він просто вас утримує пару місяців, а що буде якщо станеться щось серйозне, якщо ви не дай Боже захворієте? Відкривайте очі - вам нема як розраховувати на чоловіка, він вам, нажаль, не опора.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляСегодня я не я
Так від цього розуміння і больно,і обідно
Там-тарарам• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Не кушать это глупо, а не гордость. Я бы сказала : ’’ Ок. Будь любезен, денег одолжи мне.’’ А по приезду домой, ка-ак рассказала бы, всё, что о нём думаю.
Дюймовочка• 13 января 2017
Попросіть маму, сестру, подругу.....нехай скинуть вам гроші на білет додому і на їжу. Забирайте сина і робіть так, щоб той мудак став колишнім чоловіком
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляСегодня я не я
Але дівчатка для того щоб піти від нього нада мати куди і за які грн жити,у мене ж дитя. Хоча тато він хороший.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляДюймовочка
Мама не в змозі кинути грн,а засмучувати не можу її.
lana vinogradova• 13 января 2017
погана людина гарним батьком бути не може((
подзвоніть друзям, батькам - хай скинуть гроші на картку
їсти ходіть обов’язково - за все заплачено - але в іншу зміну
Заставляличка• 13 января 2017
Хороший троль. Робить помилки в елементарних словах, зате розділові знаки правильно розставляє. Лягайте спати, вас викрили
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляea
А чего тогда сидеть на этом курорте, если вам ничего не позволено. Девочки вам помощь предлагают. Возьмите по минимуму, чтобы на билеты до дома хватило. Потом отдадите, если вы такая принципиальная. Берите ребенка и домой.
Ой,ні-ні. Я вже дотерплю і поїду з ними(не покинуть мене)
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляЗаставляличка
Як би я хотіла бути цим тролем,не повірите.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляea
А где вы жили до замужества? У вас что близких родственников нет?
З мамою
Сегодня я не я• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
дуже вам співчуваю, це дійсно боляче - робити такі відкриття щодо близьких людей. але може це і до кращого, принаймні у вас є час і можливість подумати і скласти план дій.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляlana vinogradova
Він для дитини старається все зробити.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ладно,впораюсь.Всім дякую. Ну з Богом в душі все буде добре. А вам дівчатка бажаю,щоб дітки і батьки,і ви були здорові. Щоб посміхалися,любили і були любимі.
Усатая полосатая
• 13 января 2017
Ответ дляea
А как вы дальше жить с ним собираетесь? И сына он таким же мудаком воспитает по своему образу и подобию. Он же мать унижает в присутствии ребенка. Что ваш ребенок вынесет из такого воспитания?
Приїду додому і на холодну голову вирішу
Сосулька• 14 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
у вас есть глупость. вы слушаетесь дурака и скотину? это гордость такая? по мне так гордость - это нечто другое. а вы как у Сердючки - пойду в садочок, наемся червяков.
Цветок Мира• 14 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Паскуда ваш чоловік. Яка вас не любить, не поважає.
З таким розраховувати лише на себе. Не дай Бог, вам знадобиться підтимка, від нього не варто чекати. І про другу дитину при такому відношенні думати не можна.
Приїдете додому, відразу шукайте роботу. Що небуть на перший час. Гроші всі собі в заначку та тратити на себе. На сім’ю жодної копійки.
І взагалі задумайтесь, для чого вам такий чоловік?
Син потім вас так само зневажатиме та матиме за пусте місце по прикладу батька.
Лорка-хлорка• 14 января 2017
Автор, вы сильно мнительная и обидчивая.
Против лома нет приёма, окромя другого лома. Знаете такую пословицу?
Мало чего он там вякает. Делайте то и так, как вам нужно и удобно. Он покаркал про своё, а вы хладнокровно, не вступая даже в перепалку и пререкания, продолжаете говорить и делать, что считаете нужным.
’Пока я твоя жена, ты будешь и кормить, и слушать и считаться с моим мнением’. Примерный ответ на его закидоны. В противном случае за всю домашнюю работу и постельные утехи бвдет выставляться прейскурант.
Не будьте жертвой!!!