Однозначная• 19 января 2017
Де можна скачати мультфільм "Клуб Міккі Маус" на українській мові?
Син дуже полюбляє цей мультфільм, звик дивитися на українській мові, навіть пісню наспівує. Я ж знаходжу лише російський варіант((
Однозначная
• 19 января 2017
Пробувала))і найперші силку видає ту, якою ви поділилися, за що вам велика вдячність, звичайно, але ключове слово було ’скачати’. Або хто має закачані серії, поділіться через файлообмінник!!!!! Будь-ласка
А погуглити?
Але так як деяку статті не робоча то дам наводку що не мучились
Заходити сюди
Зявляється напис що сайт не підтримується
І під ним пропозиція встановити розширення для бравзера
Встановлюєте його
Після того заходите на любий сайт звідки хочите скачати відео або пісню
Включаєте відео/піснь
Клікаєте по значку розширення яке встановили і там нажемаєте скачати (відтворення можите ставити па паузу поки качається)
Заходити сюди
Встановлюєте його
Включаєте відео/піснь