СМСница• 21 января 2017
Вартість прийому в Охматдит Київ
В місцевій поліклініці дали направлення в Охматдит на консультацію до ортопеда та дитячого гінеколога. Будь-ласка, напишіть скільки платили Ви. Чи лікар сам озвучує суму?
Результат:
вже голосів:
25 (56.82%)
Результат
15 (34.09%)
Консультація безкоштовна, не плачу.
3 (6.82%)
100 грн.
1 (2.27%)
Лікар озвучив суму.
0 (0%)
50 грн.
0 (0%)
300 грн.
0 (0%)
Більше 400 грн.
СМСница
• 21 января 2017
Ответ дляМадам БрЮшкина
бываем там часто, денег ни один врач не брал
Лікарі відмовлялись чи ви не давали.
Запитую без сарказму.
Первая леди колхоза• 21 января 2017
Ответ дляСМСница
Лікарі відмовлялись чи ви не давали.
Запитую без сарказму.
Ми були декілька разів. З направленням нічого не треба платити!
Навіть думки такої не було.
Чи ви думаєте, що без грошей вам не нададуть якісну послугу?
Не хвилюйтеся, все буде добре! Ні треба нікому платити, якщо маєте направлення
Навіть думки такої не було.
СМСница
• 21 января 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
Навіть думки такої не було.
Дякую, я була там з старшою дитиною 8 років тому. Також нічого не платила. Лікарі були доброзичливі і уважні.
Первая леди колхоза• 21 января 2017
Ответ дляСМСница
Нiчого не змінилося :) але крім направлення, візьміть це ваш паспорт та свідоцтво про народження дитини. І краще їхати з ранку, на 7:00годин. Бо там черга, треба буде картку оформлювати на дитину. І якщо потрібно, то аналізи здають тільки зранку, але то за призначенням лікаря
СМСница
• 21 января 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
Дякую!!
Мадам БрЮшкина• 21 января 2017
Ответ дляСМСница
Лікарі відмовлялись чи ви не давали.
Запитую без сарказму.
по направлению денег не давала, без направления давала , но категорически не взяли ( два рядовых врача и одна заведующая)
Мадам БрЮшкина• 21 января 2017
Ответ дляСМСница
Дякую!!
у вас должен был остаться номер карты, которую завели 8 лет назад
СМСница
• 21 января 2017
Ответ дляМадам БрЮшкина
У старшої є. Тепер їду вперше з меншою.
Первая леди колхоза• 21 января 2017
Ответ дляМадам БрЮшкина
Вона вже давно в архіві. Треба заводити нову.
денег не предлагала, мне не намекали. Поставили пломбу, спросила сколько ответили безплатно. если ребенок маленький лутше взять еще когото в помошники, чтобы мотался в регистратуру, в каждий кабинет нужен талончик. Например: сразу пошли к гинекологу, он напрвил к гастроентерологу, надо в ригисиратуру, потом к гастроентерологу, потом опять в регистратуру за повторным талончико к гинелогу, и так много раз, я с ребенком раз 10 маталась