Девочкт, кто писал, как єто все делается?
На листе а4 рассчерчивать линии чтоб писать ровно?
Много писать?
Ищу в инете все так многословно, понятным языком детским и не найду.
Много писать?
Любі друзі!лисиця
Мабуть, кожен з вас, на запитання: хто із звірів найхитріший? – відповість – лисиця. Про тямковитість лисиці, про її витівки розповідається в казках, легендах, байках.
В Україні, практично в усіх природних зонах, водиться лисиця звичайна, або руда.
Тіло лисиці вкрите густою шерстю яскраво – рудого забарвлення. Через колір свого хутра ця тварина і отримала назву «лисиця» (лис – жовтуватий, рудий). Завдяки довгому пухнастому хвосту створюється враження, що тваринка ця більша, ніж насправді. Але лисиця невелика. Довжина її тіла 50-90 сантиметрів, хвоста – 40-60 сантиметрів. А важить вона усього 4-5 кілограмів.
Лисиця має добрий слух і нюх, гарну пам’ять – найменші зміни в звичайній обстановці помічає одразу і виявляє необхідну обережність. Добре плаває, стрибає.
Основна їжа лисиці – мишовидні гризуни (полівки, миші). За рік вона знищує їх декілька тисяч. Не відмовляється і від зайців, ящірок, жуків, птахів, зокрема свійських. А ще дбає про вітаміни: їсть суниці, чорниці, яблука, виноград.
Хитрує лисиця не лише в казках, а й у повсякденному житті. Не раз, наприклад, спостерігали, як лисиця обдурює птахів: перекинеться на бік, відкине лапи – лежить не ворухнеться, ніби мертва. Підлетить поцікавитись сорока чи ворона – дивись і попаде хитрунці в лапи.
Цікаво знати:
· Лапи в лисиці на зиму обростають густою пухнастою шерстю. З неї видно лише кінчики пазурів. Лисиця взимку, ніби у валянках, і лапки їй не мерзнуть навіть у сильні морози.
Лисиця –танцівниця
Лисиця дуже любить поласувати мишами. А щоб спіймати мишку, їй часто доводиться добре пострибати – здалеку її рухи нагадують елегантний танок. Чи ви чули коли – небудь про танець фокстрот? Його назва так і перекладається – лисячий танець.
Цікаво знати:
Лисиця –танцівниця