Розумію,що буде,як в анекдоті-ДН в тата,подарок сімейний (мамі).Вагаюся між м"ясорубкою з різними насадками і комбайном.Планую брати в Польщі.Бюджет невеликий-2000-3000 грн,що порадите?
Нє, не то(( Подарунок потрібно вибирати саме для тата. Я от теж донедавна не знала, що свому дарувати. Придивилась і придумала. Мій любить сонцезахисні окуляри певного типу і ще катається на вєліку. Хочу купити спец рукавиці. Може і у вашого тата є якесь хоббі. Напр, якщо любить читати, можна планшет.
Ответ дляDiasha
є полювання,але вкомплектований повністю