Прилипало• 07 февраля 2017

Допоможіть будь ласка з перекладом на англійську.

Дівчата,прошу не засуджувати. Потрібно дочці скласти розповідь"Де б я хотіла побувати?". Вона склала на українській, переклала на англійську. Але я англійську не вивчала. Вивчала іншу мову. До цього часу вона робила домашнє завдання і коли йшла до репетитора, вона перевіряла, але зараз наша репетитор народила дитинку, тому поки, що не приймає. А я перевірити не можу. В гуглі забивала текст не раз, але наша вчителька у школі казала, що перекладач тільки перекладає слова, а не складає речення. Тому якщо хтось допоможе я вам буду дуже вдячна.
5 клас. Ось текст українською мовою. Можу надрукувати і англійською, але буде довго, бо на цій мові довго друкую.
Кожна людина має мрії. Я не виняток. Я хочу бачити світ, відвідати кожну країну , побачити все своїми очима, щоб забезпечити унікальність кожної держави. Я сподіваюся, що зможу зробити це бажання, тому що я, дуже наполеглива. Я б хотіла відвідати Тауерський міст в Лондоні, побувати біля пірамід в Єгипті. Але мені найбільше з усіх міст подобається Париж - місто любові та високої моди. Це місто прославлене своєю творчістю . Багато художників у цьому місті. Також Париж це також відоме місто тому, що тут побудована Ейфелева вежа.Столиця Франції нібито закликає закоханих і романтиків. Красу нічного Парижу не можливо переоцінити. Звідусіль світяться мільйони вогнів .

Всім здоров´я, гарного вечора.
Сусановна• 07 февраля 2017
Сфотографируйте, что написала дочь, а мы исправим ошибки. Но делать задание вместо ребенка я лично не буду принципиально.

Гладиолус• 07 февраля 2017
да, Автор, выкладывайте фото, а то так получается - напиши моему ребенку за ’спасибо’.

1-2 ошибки исправить - это да, а текст писать - не не не .
лаМпочка• 07 февраля 2017
https://www.kidstaff.com.ua/search/jobs/words-англ...
Маша хороша• 07 февраля 2017
Everybody has dreams. I am not an exception. I want to see the world, to visit each country, to see everything with my own eyes, to witness the uniqueness of every contry. I hope my dream will come true as i am very hard working. I would like to visit Tower bridge in London, to walk near Egypt pyramids. I like Paris best of all cities, this is city of love and high fashion. This city is famous for its art. Many artists live here. Also Paris is famous as here Eiffel tower was built. The capital of France attracts romatic people and people in love. It is hard to underestimate the beauty of night Paris. Million lights are burning from everywhere.
автор Прилипало • 07 февраля 2017
ось фото.
автор Прилипало • 07 февраля 2017
Ответ длялаМпочка
дякую за підказку.
автор Прилипало • 07 февраля 2017
Ответ дляГладиолус

я виклала фото, якщо можете подивіться.
автор Прилипало • 07 февраля 2017
завдання робила при мені. на телефоні у неї інтернету немає, а за компютером сиділа я. тому доступу до інтернету не мала, однозначно. я просто для себе. бо якщо 1 помилка у нас вже 9 балів, але якщо в домашній можна уникнути таких помилок, то я перевіряю уроки, але англійська для мене темний ліс.
автор Прилипало • 07 февраля 2017
Ответ дляСусановна
фото виклала

VikMih• 07 февраля 2017
Переклад. який вам надіслали, досить пристойний. Я б лише порадив додати щось на завершення, бо виглядає так, ніби думка обірвалася. Якесь підсумокове речення. Можу запропонувати допомогу по скайпу.