З Шевченко в шапці,з´явилися в кошильку після відвідування аптеки( здача), а тепер була в магазині - не приймають, кажуть що вже років два таких не бачили... Що робити?
Yasinskaya25• 09 февраля 2017
Ответ дляHаташа
В Ощадбанк идти
нет, в ощаде не поменяют. Пробовала старые 50 грн у них поменять - направили в центральный банк
Ответ дляСеменна Семеныч
А какой это банк? Живем в маленьком городке,есть обычные банки,о центральном не слышала.
Ответ дляСеменна Семеныч
Не знаю насколько старыми были 50 грн., но если вдруг в следующий раз придется и откажут сразу при них на горячую линию звоните и спрашивайте платежеспособны ли купюры старого образца, и ссылочку на постанову НБУ 14.12.2009 N 738
4. Банкам України:
здійснювати з банкнотами випуску 1996 та 2001 років лише
прибуткові операції з юридичними та фізичними особами для
зарахування на рахунки, вклади, акредитиви, для переказів, а також
для обміну на банкноти інших діючих зразків;
Постанова чинна
4. Банкам України:
Постанова чинна
Yasinskaya25• 10 февраля 2017
Ответ дляallavalko
Идите в ощад, платите за коммуналку, возьмут без проблем
а вы очередь видели в ощаде, когда нужно платить за коммуналку?))