Грушки-яблочки• 09 февраля 2017
Все знают кто это???
Все будет, но потом• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
и не для того воспитівали?
ой, наверное, не воспитывали, раз мальчик ведет беспорядочную половую жизнь
Представляю какой там урогенитальный’букет’. Тоже об этом не думает? Да и не знает наверное.
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
А як можна говорити, що приїхати на вечірку, пити горілку, лізти до хлопців в штани - це прояви незгоди?
а що, вечірки, випивка - це гарантовано секс зі всіма навколо? в такому випадку не треба туди відпускати дітей до 20 а то й вище років. Як хлопців так і дівчат
З приводу лізти в штани це зі слів дівчини чи хлопцівв?
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Звісно не треба, батьків чомусь не засудили за недогляд, а хлопця засудили.
’Лізти в труси’ підтверджено свідками з тієї вечірки, кажуть, є відео в інтернеті. Всі, хто був на вечірці, зі слів адвоката дівчини, виступали на стороні звинуваченні і ні один з них, знову ж таки адвоката дівчини (!) не підтвердив вину хлопця.
KROX@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Дивчинка - кормилица семьи) Это переписка с предыдущим парнем-жертвой
Все будет, но потом• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Та це не лише в Росії. Я тому і говорю, що сучасним юнакам варто бути обережнішими, бо таких як Діана, хто робить на цьому бізнес є достатньо.
Таких Диан надо обходить 10-той дорогой, а не лезть на нее, такие Дианы-индикатор человеческой порядочности. Порядочный не воспользуется такой ситуацией.Парня не жаль, всем, кто так поступает желаю только такой участи, вернее ответственности. И удивляюсь , кто может оправдывать такие поступки.Да и случайные половые связи опасны для здоровья
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Передача завершилася на тому, що все побудовано на зізнанні хлопця (тобто він сам підписав зізнання), хоча він не пам´ятає як зізнавався.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляВсе будет, но потом
Це розумієте ви, це розумію я, але юнаку в 20 років це важко зрозуміти, особливо якщо подібне почало засуджуватися лише недавно. Якщо дівчина вигинається і пропонує себе, він користається.
Це неправильно, але й те, що це підстава - беззаперечно.
Все будет, но потом• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тоже был пьяный?
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Загалом, я не проти пожертвувати 3 хлопцями, аби решта стали обережніші і не починали статеве життя з 14 років
Навіть якщо в даному випадку вина не лише хлопця, а й дівчини, я повністю на стороні дівчини. Це непоганий урок беспорядочним звязкам і безвідповідальним хлопцям
Все будет, но потом• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Это его не оправдывает
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляВсе будет, но потом
Тоже был пьяный?
Та всі вони там п´яні були. 2 ящика пива було на 15 людей і горілка (не казали кількість)
Діана випила кілька стаканів горілки, як вона сказала ’на донишке’, це і породило мем в заголовку теми.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Ліс рубають, щепки летять.
Легко ви жертвуєте чужим життям.
AnnLipa123• 09 февраля 2017
Ответ дляВсе будет, но потом
ЕЕ никто не оправдывает. Речь о парне- чего к черту лезешь? Получай фашист гранату. Вспомните Оксану Макар. Женатый парень искал приключений- тоже божий одуванчик? Жена уехала к маме, а он в бар? Жены дома нет, убери, помой полы, сделай ремонт. Он пошел искать приключения, изнасиловал плохую девочку.Вы его тоже оправдываете? А жена говорит не верю. А маньяки и насильники милые люди, могут быть вашими соседями.
Я ниже там писала и приводила в пример Макар. Именно об этом я и говорю- яке іхало, таке і здибало
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ліс рубають, щепки летять.
Легко ви жертвуєте чужим життям.
ну він же не зовсім невинна жертва
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляВсе будет, но потом
Это его не оправдывает
Тобто дівчата мають повне право вигинатися, загравати, залазити в штани руками, робити сексуальні дії, але за наслідки цих дій відповідальний лише той, хто повівся?
Зручна позиція.
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляKROX@
шо попало. а єто именно та дианна и именно такие разговоры были
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
ну він же не зовсім невинна жертва
у нього обставини склалися поганим чином і мати мільйон рублів не назбирала.
а дівчина, яка спланувала все, справжня невинна жертва.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Так, це її розмови з попердньої справи про сексуальне насилля. Долучені до справи як докази.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Я тут пригадую тему, там обговорювалося згвалтування в турецькому чи єгипетському готелі. Дівчині купували випивку, дівчина пішла з тими, хто купував у їх номер, а потім не знала як подати за згвалтування. Всі засуджували.
А тут підтримка.
Лише тому, що неповнолітня? Ця неповнолітня вже не перший раз це провертає і все рівно має підтримку?
А тут підтримка.
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
В даному випадку можливо дывчина й не така вже й невинна.
Але це ніяким боком не зменшує вину хлопця!!!!!! Секс по пьяні з несовершенной, яку сам запросив. І це варто зрозуміти всім хлопцям. Що вина буде не них
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
А тут підтримка.
там доросла осознана жінка була. А тут ще маленька дівчина за віком. наївна і не така досідчена. (Не конкретно про Діану, а взагалі про неповнолітній вік і беспорядочні полові звязки в підлітків)
В підлітків гормони грають, мізки не достатньо стабільно працюють. Взагалі складний вік
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Він її не запрошував нікуди, це вона сама напросилася на цю вечірку з дівчатами і їхала туди 150 км. Там напилася і почала приставати, опору не чинала, відрубалася, коли знову прийшла до тями коло неї сидів вже інший, знову відрубалася. Прийшла до тями подзвонила батькам.
Батько огрів її. У відділку ці синці подали як докази насилля зі сторони хлопця. Взяли його в оборот. Профіт - хлопець у в´язниці. Дівчина з батьком й далі можуть займатися подібним.
Виграють усі і їм грошенята і малаціонерам та всім іншим причетним - хабарі.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Ну здрасті не досвічена з 15 років пише хлопцям я тебе *** хочу.
На мій погляд не того засудили саме в цій ситуації, там провина ще й батьків є, але цапом відбувайлом назначають юнаків.
KROX@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
он не знал, что она несовершеннолетняя, она наврала
и вот кусок статьи об этом деле:
В тот вечер Диана приехала в загородный коттедж в незнакомую компанию. На столе из напитков кроме водки и пива ничего не было. По её словам, она решила выпить ’чего покрепче’ — чтобы развеселиться и побороть смущение.
— Я знаю, что у меня больной желудок. Но это ведь день рождения. Не пить — это неуважение к имениннику. Поэтому я выпила, и выпила больше своей нормы.
Несколько стопок — и Диана уже своя в чужой компании. Симпатичную новенькую заметил Сергей Семёнов. 20-летний юноша, студент-второкурсник, подсел поближе к Диане. За разговором и парой выкуренных сигарет последовали поцелуи. А затем и отдельная комната на втором этаже дома.
и вот кусок статьи об этом деле:
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Відрубалась!!! це вже пунктик, що це не було за згодою
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Ну як не за згодою. У вас все що під алкоголем то не за згодою. Було б тій дівчині 20, а хлопцю 18, навряд чи дівчину ю засудили до 8 років строгого режиму.
Вливали в неї той алкоголь і на мотузці в кімнату вели.
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Тим більше це не перша справа схожого характеру у цієї дівчини. Батько пропонував відкупитися, у них конвеєр там.
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
ви ж самі говорите, що вона відрубалась. яка може бути згода в такому стані?
Курс капусты• 09 февраля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Це хороший урок всім хлопцям. Наступного разу добре подумає, перш ніж ...
Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2017
Ответ дляКурс капусты
Алкоголь лише поглиблює провину, а не знімає її. Дівчина робила все, щоб отримати секс. Отримала його і намагалася збити грошенят з хлопця.
В інтернеті є відео, де дівчина зовсім п´яна, тобто вона не вперше випила пару грам і захмеліла. Вона веде такий спосіб життя.