Выручалка• 02 августа 2013
Дуже інтимне питання, я налякана
Після сексу в проміжності(ззовні вся проміжність разом з анусом і вище - "глубоке бікіні") виникає подразнення - пече вогнем. Що цікаво, коли є постійний секс(кожного дня по декілька разів) - то все норм, але як тільки минає один/два дні без інтиму - все починається та минає десь за тиждень і так кожного разу:(((
Секс завжди захищений, партнер постійний та єдиний, секс традиційний вагінальний+куни з введенням пальця, розміри середні, пози загалом "він або я зверху" та "він ззаду".
Зазвичай голю повністю проміжність двічі на тиждень, з постійним сексом - через день/два.
Що б це могло бути??? Хтось стикався з подібним? Як зарадити?
До гінеколога не хочу з цим питанням йти - вона жахлива пліткарка ще й сусідка й все про всіх розповідає.
Прошу не жартувати й не писати якихось образ, я хвилююсь - в мене так постійно вже з другим партнером(перший був давно).
Люблю Поумничать• 02 августа 2013
Выходите замуж и занимайтесь сексом каждый день.
Или используйте гипоаллергенную смазку
Головная• 02 августа 2013
подразнення від тертя. може змінити станок та піну для гоління на ті, що для чутливої шкіри? чи Вам взагалі гоління не підходить...може спробувати креми для депіляції. вони є для зони бікіні окремо
Анонимус Я• 02 августа 2013
А что, у Вас единственный гинеколог на весь город?
Попробуйте не брить, а сделать депиляцию.
Сиреневенькая• 02 августа 2013
А может у Вас раздр.на сперму? У меня такое было.Проходило само собой.
Госпожа Белладонна• 02 августа 2013
Ответ дляШвабристка
Ваша кожа нежная и раздражается от волос мужа, он бреется? Внизу?
У меня такое было еще до свадьбы. Сделала вывод что не хватает смазки. Подруги разные советы давали - кто-то говорил перед актом смазывать подсолнечным маслом, кто-то говорил купить смазку в аптеке или клотримазол. Я мазью клотримазол смазывала и все было ОК. После свадьбы все само прошло и уже мазью не приходилось пользоваться.
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляБабушка мороз
Захищаєтесь чим?
Презервативами ’Контекс’
Зяблик протестант• 02 августа 2013
Аллергия на косметику.(мыло,станок и т.д)
Возможно Ваша микрофлора не принимает микрофлору партнера.
Попробуйте подмываться после секса с ромашкой,содой и капсули полижинакс.Возьмите гель для гигиены
У Вас раздражение внещне или бывает внутренний
Партнер у Вас единственный, а Вы у него?
ГЛЮкоза• 02 августа 2013
Ответ дляВыручалка
Презервативами ’Контекс’
от презика у вас наверное...у меня так
Рву и мечу• 02 августа 2013
у меня такая аллергия на презерватив. попробуйте еще и смазку. А еще может вам волосы партнера натирают???
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляГоловная
Я про це думала(тому і згадала про гоління в пості), дійно на гоління шкіра дуже чутливо реагує, але ж чому все добре, коли є секс впродовж кількох тижнів щоденно, а як лише нема день/два - все, ховайся
Дайте подуться• 02 августа 2013
Мазь клотримазол разъедает презервативы, будьте осторожны! К гинекологу сходите, сдайте анализы, может, у вас кандидоз, может из-за этого жжение быть
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляШвабристка
Ні, волохатий-волохатий, все ніяк не допрошуся якось його(волосся) прорідити
Вже й зі станком бігала за ним, і з ножицями... тікає
И.О. человека• 02 августа 2013
Скорей всего аллергия на презики. Не пробовали пить таблетки вместо них?
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляАнонимус Я
Декілька, але її не оминути - лише одна поліклініка і один кабінет, за яким я територіально закріплена, а в ньому вона та й в черзі побачить, і в картку зазирне...
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляГЛЮкоза
от презика у вас наверное...у меня так
Як ви з цим боретесь?
Каравай-каравай• 02 августа 2013
у меня огнем горело,как только с презервативами,и дорогими и дешевыми.Спрашивала у гинеколога,сказала от него.Как только от презерватива отказалась,все отлично.Но приходиться пить табл.противозач.Ставила спираль,организм не принимает
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляСиреневенькая
Виключено, лише в презику. Контакту зі спермою нема.
Фифачка• 02 августа 2013
может быть грибок такое давать. Все-таки, на вашем месте я бы к гинекологу обратилась. У меня был грибок - так чуть что, сразу воспаление - на прокладки, на порошок, которым стирала белье. Вылечила - все прошло.
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляМолчалка
Купите лубрикант.
Та наче зі змазкою все гаразд...
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляЗяблик протестант
Здається, що лише зовні..., хоча я можу й помилятись - болить жахливо, а як доторкаюсь - ледь не плачу.
Інтимний гель ’Лактацид феміна’ вже впродовж багатьох років.
Партнер єдиний, я в нього теж + постійно презерватив.
Вечно недо...• 02 августа 2013
Ответ дляylyudmila

а клотримазол назначает врач при кандидозе и грибках.
Выручалка
• 02 августа 2013
Ответ дляРву и мечу
Перший був ’гладенький’, цей ’волохатий’ - результат однаковий