Гравицапа• 16 февраля 2017
У кого есть опыт оформления дачного домика в жилой фонд?
Девушки, подскажите, пожалуйста. Кто-то из вас оформлял уже дачи, прописывался там? Как проходит процедура, куда идти? Спасибо
пьЯНА• 16 февраля 2017
але ми наймали людину, яка ці всі процедури і проходила, адже самому цю бюрократію подолати... а у спец.фірм там є ’свої люди’. Не забувайте про тех.огляд і будівельні норми, можуть приколупатись до ширини дороги біля будинку, газового котла, розрахунку ел.енергії та ін... Дачі ж різні бувают. А приписатись можна і на дачі...
пьЯНА• 16 февраля 2017
а ще треба ввести будинок в експлуатацію, вирішити земельні питання, погодження сусідів інколи вимагають . Дачі різні бувають. Одна справа, коли посеред села (як у нас була), інша- у дачному кооперативі...
пьЯНА• 16 февраля 2017
а ще можут обленерго перерахувати потужності і вимагатимуть ставити стовби або трансформатор. Якщо кооператив закритий, то лише всі ділянки разом треба робити.