Aллa• 23 февраля 2017

Як найдешевше перекинути гроші в Росію?

Доброго дня! Дівчатка підкажіть будь-ласка яким чином можна перекинути людині гроші на карту ( оплата за товар) щоб сплатити найменше відсотків? Через яку систему чи банк?
автор Aллa • 23 февраля 2017
З України в Росію треба перекинути.

Loveme2• 23 февраля 2017
Якщо з приватівської картки, то можна через ці обмінники (вони надійні):

1exchanger.com
x-obmen.ru
100btc.pro
автор Aллa • 23 февраля 2017
Можете підказати які там відсотки?
автор Aллa • 23 февраля 2017
Треба одноразово перевести 10000 грн. Можна в рублях, можна в доларах. За оформлення переказу в приваті мені сказати 14 дол за операцію а далі відсоток по сумі. От і думаю чи не можна десь обійти цих 14 дол))
Loveme2• 23 февраля 2017
наприклад, на x-obmen.ru з 10000 грн. комісія буде 200 грн (теж немало).
Vetas78• 23 февраля 2017
Ответ дляAллa
сфит перевод в сбербанке россия
автор Aллa • 24 февраля 2017
Дякую! Буду сьогодні розглядати ці варіанти!