Ответ дляЗвязда
Ну, тут каждому свое. Для меня это навязывание и принудиловка.
Він сам вибрав з бібліотеки сімейної, сам почав читати, я тут ніпричому, в нас різні книги є і читає, що хоче.Якось йому Кобзарар ще в 5-6 років потрапив в руки попросив почитати, я вибрала простенькі віршики, йому дуже сподобалось.У мене свекруха яра комуністка, хоче в Росію, Путін герой, а Шевченка любить шанує і читає і Кобзар нам подарувала.