Виннипуховна• 03 марта 2017
Аромат на весну
Какой аромат посоветуете на весну. Хочется легкого ,свежего.
Виннипуховна
• 03 марта 2017
Ответ дляУточка
Ви хочете щось з люксу чи ніши ???
Ниша точно нет
Не гавкаю- но охраняю• 03 марта 2017
Мой фаворит весенный- ланвин Мери Ми, он цветочно- фруктовый, не тяжелый, весенный )
Уточка• 03 марта 2017
Ответ дляВиннипуховна
Ниша точно нет
тоді ці спробуйте Versace Eros Pour Femme Eau de Toilette,Bvlgari Omnia Crystalline,Gucci Flora By Gucci Eau Fraiche,Versace Versense,Lanvin Marry Me!,Hermes Un Jardin Sur Le Toit,Chanel Chance Eau Fraiche,Byredo Parfums La Tulipe,Bond No 9 The Scent Of Peace,Lancome Miracle,Trussardi Donna Eau de Toilette,Beige Chanel. Для мене всі ці аромати ВЕСНЯНІ
Уточка• 03 марта 2017
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
дуже класний аромат
Виннипуховна
• 03 марта 2017
Ответ дляУточка
Ого ,вот это список ,спасибо.
Уточка• 03 марта 2017
Ответ дляВиннипуховна
Ого ,вот это список ,спасибо.
почитайте про ці аромати вони всі класні ( для мене )