лучевая терапия• 06 марта 2017

випускний в садочку

дівулічки, зовсім забула, випускний у моєї донеки уже не так і далеко. у ересні наполегливо шукала плаття, так нічого гарного і не знайшла. порадьте сайти, де можна подивитись на плаття гарні, але не пишні-пишні, а гарні - вишукані... може нижче колін, може до колін... в них потім будуть аніматори, клоуни. щоб могла у ньому рухатись...
і виглядала як принцеса, а не королева, якій за 40...

можете скинути фото ваших красунь, хочу подивитись хоч які то мають бути плаття
миссДавеча• 06 марта 2017
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/платья-на-вып...

Татьяна 38• 06 марта 2017
на H&M сейчас красивые платья в районе 20 фунтов, на Нексте тоже посмотрите, сейчас полно распродаж