ПоэтеСССа• 12 марта 2017
як далі жити?
дуже хочу знати думку когось ХТО БАЧИТЬ. Чоловік часто закордоном приїзджає до нас з дитиною, (ми живемо з моїми батьками) як в ні вчому небувало - ніби ми сім´я, але насправді дитину забезпечую я сама, всі гроші які він заробляє віддає своїй мамі, може дати на дитину 2000 грн в місяць і все, його мама забороняє давати більше грошей, тому що жінка ніхто, а мама - свята. Підкажіть!!
Директор Пляжа• 12 марта 2017
Вы уже птспли в теме, что мама вас передает деньги...Судя по теме вы с ним поговорили(( Если ребенка обеспечиваете Вы, он далеко, скажите - а зачем он Вам нужен? Задайте этот вопрос себе.
Бронетапок• 12 марта 2017
Было уже что - то похожее.
Зачем яйки в доме вместо мужа? Чемодан, вокзал, мамаша.
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляСундучок с каникулами
А нащо йому заробітки?
маму забезпечувати і старість свою
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляДиректор Пляжа
дитина дуже скучає за ним, постійно запитує, де тато, говорю на роботі, гроші заробляє.
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляЛентяечка
Вот я всегда говорила, важно не столько то, сколько мужчина зарабатывает, а то, на что деньги тратит.
А вообще такой ситуации не представляю. Я еще понимаю, маме помочь коммуналку заплатить, продукты.. но отдает все заработки а жене шиш?
ви праві на всі 100%, краще менше заробляти, але для сім´ї
Скользкая• 12 марта 2017
Разводитесь, но не препятствуйте общению с ребенком, пускай папа так же с работы наведывается. Ну это конечно, если у Вас нет чувств или других причит сохранять штамп в пампорте.
Простецкая• 12 марта 2017
и в каких регионах такие мужики? у мужчины должна быть на первом месте его семья, за которую он несет ответственность , а потом уже его мать. маменькин сынок блин
Сундучок с каникулами• 12 марта 2017
Він так прив´язаний до мами? Ви цю пуповину не зможете перерізати))) В мене перший чоловік все мамочка і мамочка, я пів року ледве витримала і вигнала. Його друга жінка мене знайшла в соцмережах і позвонила. Каже пуповина досі є)))
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляСундучок с каникулами
його мама нам не дає жити, а він боїться її.
Снегурочко• 12 марта 2017
Яа Вы к нему переехать не хотите? Тогда придется на семью деньги тратить.
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляСнегурочко
ні, цей варіант відпадає точно, я у нього гостювала декілька тижнів.. більше ніколи((
ТыЧиНеТЫ• 12 марта 2017
Панєнко,то ви з чоловіком робочі будні ділити не хочете,їсти зварити,попрати-де там.
Ми не для цьогт.
Ну і сидіть собі далі,типу,заміжня.
Скоро другу знайде,яка і в рим ,і в крим
Ми не для цьогт.
Ну і сидіть собі далі,типу,заміжня.
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ми не для цьогт.
Ну і сидіть собі далі,типу,заміжня.
Ми не для цьогт.
Ну і сидіть собі далі,типу,заміжня.
то ви про що? якраз все і навпаки. Між нами тільки мама його стоїть, а він мамкин синок.
ПоэтеСССа
• 12 марта 2017
відразу думала, що він зміниться, що то спочатку так, але що далі, то гірше. Він повністю все до мами забирав, що б то не було, все їй, а про розмови, дитина підростає, давай житло придбаємо, гроші позичимо, - з часом віддамо - говорив йому і так добре і все мамі віддавав. Говорите іншу знайде? - мені шкода буде її.
ТыЧиНеТЫ• 13 марта 2017
Ответ дляПоэтеСССа
А ви його чим втримували біля себе?
Що ви зробили для того,щоб чоловік хотів жити з вами?
ПоэтеСССа
• 14 марта 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А ви його чим втримували біля себе?
так все питання в тому, що чоловік хоче жити зі мною, але віддавати все-все що заробляє своїй мамі, а жити зі мною просто так. Коли йому говорю, що так не можна, кінець кінців дитина росте, потрібно щось відкладати, жити для сім*ї, то він робить вигляд ніби я ще винна і каже, то я тобі потрібен для грошей? а я просто замучилася, тому що дитину потрібно забезпечувати, піднімати на ноги - і все це на мені, а він буде бавити свою маму, підривати своє здоров’я тільки щоб заробити гроші і віддати мамі. (таке в нього виховання змалку - так вона і сказала, я виховувала сина для себе присвятила йому життя - він зобов’язаний забезпечувати мене)
ПоэтеСССа
• 14 марта 2017
може так десь живуть, може так нормально - але я такого не знаю, сім’я - це коли на майбутнє плани, коли разом кудись їдуть відпочивати - а у нас такого ніколи не було - мама далі свого погорога сина нікуди не відпускає, хіба що на заробітки щоб заробляв гроші на її капризи.
ТыЧиНеТЫ• 14 марта 2017
Тоді копняка в сраку -і хай там і живе.
Так,кажіть йому,ти женився,а я вийшла заміж і ти нас зобов*язаний забезпечувати.
Я свої обов*язки жінки виконую,ти виконуй свої.наженіть і хай думає:як правильно йому поступити.
Бо будете ви слюнявити,а йому й добре.
В таких ситуаціях треба бути рішучою і діяти кардинально.
Гроші в сім*ю і мир і злагода.
Ні -нафік з пляжу
Бо будете ви слюнявити,а йому й добре.
Гроші в сім*ю і мир і злагода.
Ні -нафік з пляжу