Сфера влияния• 20 марта 2017
Ламинат KRONOPOL Дуб Belfort шукаю, хелп((
KRONOPOL Excellence Platinum 2616 Дуб Belfort знятий з виробництва, потрібна лише одна панель, але куплю і упаковку, десь його реально знайти? Навіть зі стенду згодна
matyakaslova• 20 марта 2017
Если Киев , зайдите на Григоренко перед эпицентром есть магазин ламинат . Ну или им позвоните . У них столько стендов !!!! Может завалялся и вам пощастыть !!! Магазину лет 5 точно , а то и больше
Сфера влияния
• 21 марта 2017
Ответ дляmatyakaslova
дякую!! це в підвальчику.. він ще живий?)) бо поруч якась керама, то закрита)) думала і того магазину вже немає
matyakaslova• 22 марта 2017
Ответ дляСфера влияния
Да ,это он и кстати керамику ( Агромат ) они выкупили помещение и расширились !!!
Сфера влияния
• 22 марта 2017
Ответ дляmatyakaslova
ще раз дякую!