Г@Л@В@ломка• 22 марта 2017

Дівчата, я шахрай!

Коротше, капець. Вибачайте за помилки, я хвилююся.
Дівчата, прошу допоможіть, будь ласка.
Написав мені на ОЛХ потенційний покупець, все обговорили, я дала їй всі свої дані (тобто номер карти і ПІБ власника і номер телефону) і вона написала, що оплатила, але оплата так і не поступила і я зауважила, що номер її не вірний (давала дані для відправки), там не вистачає однієї цифри. Я їй написала, що оплата не поступила і вона вірний номер не вказала, а вона мені пише , щоб я їй гроші вернула, бо вона вносить всі мої дані в Гугл і пише, що я шахрай.
Дівчаточка, що робити? Куди бігти?
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
я знаю еще один действенный вариант: пишите так- ладно,я не хочу портить свою репутацию и лучше верну вам эту 1000 грн, хоть я ее и не получала.У меня на карте сейчас только 600 грн,давайте я вам перекину их,а 400 завтра.Напишите номер карты
и она напишет свой номер карты,там уже увидим ее фио, и сможем заблокировать ее карту или блокировкой припугнуть,чтоб удалила ту гадость
Да нельзя так делать! Где гарантия, что она не даст карту очередного продавца?

автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
Ви думаєте, що вона дасть свій номер картки. По-любому в неї є якісь варіанти
Я люблю транзисторы• 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Если бы это была правда, покупатель бы скинула автору скрины оплаты. А она проигнорила просьбу автора. Зато сразу накатала жалобу и сообщила об этом автору. Нормальные люди сразу предоставляют скрин об оплате.
Я думаю модераторы проверяют жалобы,прежде чем выложить все данные мошенников,что то в этой истории не так
Нифига_ни_ни• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
точно,может по схеме трех сделать,нет,так не катит
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А в мене є перехід
Я чесно не знаю чому у Вас нема
По вашей ссылке есть. Зайдите в Гугл и вбейте в поисковик Сволота.юа. На вас жалоба бклет второй сверху. Посмотрите, есть ли переход на ОЛХ.
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Я Вас розумію, що Ви сумніваєтеся. Але я надала скрини і відразу написала тут дівчатам. Гляньте час, я не знаю, що ще Вам запропонувати. Я ні в чому не обманюю дівчат. Хочете відкриюся!
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
эо с телефона, с компа все отображается,полные текст и ссылка есть
Серьезно? Я даже не знала, что так может по-разному отображаться))
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Бачу, що я тепер ’зірка’ то взагалі...нема слів
Divinity• 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Вот смотрите, в скринах нет перехода на ваш акк на ОЛХ.
У меня есть ссылка ’Адрес моменника’

любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Нет, не проверяют. Я выше писала. Еще знаю сайт, где моментально появляются данные, как только ты их внес.
Гидроусилитель руля• 23 марта 2017
То как она профессионально перешла на наезд после милой беседы, говорит о том, что вы у нее не первая. Пишите на тот сайт, что бы удалили пост.
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Зачем? Вы предоставили итак достаточно информации. Кстати, мы землячки))
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляDivinity
У меня есть ссылка ’Адрес моменника’
Мне уже написали причину. С телефона не видно.
Divinity• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Чесно? Так! Ну ніколи в мене нічого такого не було. Чесно
Автор,реєструйтесь там,описуйте ситуацію і посилання на цю тему.Кажу,що все гуд буде.Я пройшла через це.
любименькая• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Успокойтесь. Вас завтра там уже не будет.
Divinity• 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Я люблю транзисторы• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну тогда там должны все удалить ,и все будет ок,и Вам не нужно переживать тгда
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Ого, клас.
І дякую за поради.
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляDivinity
Я зареєструвалася і написла прохання.

Я люблю транзисторы• 23 марта 2017
Ответ длялюбименькая
Так такие сайты нужно банить,это заперещено
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Надіюся!
Я вже не знаю, що робити. Працюю на 3 роботах, дійсно продаю все, от цей одяг вибрала, що найкраще і продаю.А сама в такому заношеному ходжу. Вірте чи ні. І так... я не жаліюся. Просто сказала, важко блін....
Я люблю транзисторы• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я зареєструвалася і написла прохання.
Напишите еще,что на сам сайт жалобу напишите за разглашение данных
Divinity• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я зареєструвалася і написла прохання.
То добре,але,як зареєстрований користувач ви можете залишити комент під байкою шахрая.А якщо адміни не видалять,як у моєму випадку,то люди будуть бачити 2 сторони брехню і вау сторону з посиланням сюди,розумієте?
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ось скрин жалоби
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляDivinity
Тобто треба ссилку і на цю тему додати?
Я люблю транзисторы• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Надіюся!
Не переживайте,и всегда будут разные ситуации в жизни
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Дівчата, а я ще на свою голову за 4 роки продаж вирішила дропшипінгом займатися пару днів тому. Тепер мені того дропшипінгу певно не бачити сто років. Обідно... обідно!!! Де ті гроші взяти?!
Divinity• 23 марта 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Тобто треба ссилку і на цю тему додати?
У коментарях до обвинувачення.Тут всі скріни,які підтверджують вашу правоту
автор Г@Л@В@ломка • 23 марта 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Дякую, але блін...в мене ще такого не було. Я не конфліктна людина взагалі.