Люблю Поумничать• 27 марта 2017
Лікар-інфекціоніст
Сьогодні були у ЛОРа, маємо проблеми з горлом, практично постійні рихлі миндалини і кашель горловий. Лор відправила здати аналіз крові з формулою і мазки з горла і носа.
Кров уже готова і в крові є віровіцити (здається так правильно) в значенні 4.
Ще раніше здавали кров на епштейн-бара, в крові вже були антитіла.
коли перенесли сам вірус не знаємо, скоріше всього було як звичайне ОРВІ.
Тепер з цим аналізом нас відправляють до інфекціоніста.
Порадьте будь-ласка свого. м. Київ
Интернет Бродилкин• 27 марта 2017
Ну хоть один в Киеве адекватный ЛОР нашелся,что мазки направил сделать.
Люблю Поумничать
• 27 марта 2017
Ответ дляНекомильфо
Гапонова в Добробуте.
в неї дійсно прийом 550 грн. коштує? чи це я давно в поліклініку не ходила? бо взагалі найчастіше в наш доктор звертаємося
Люблю Поумничать
• 27 марта 2017
Ответ дляPecha85
Печенка Анатолий Михайлович - ищите или в Медуниверситете на кафедре инфекционных болезней или в Клинике выходного дня
дякую, знайшла. клініка вихідного дня у нас в 10 хв. ходьби від будинку
Некомильфо• 27 марта 2017
Ответ дляЛюблю Поумничать
Да. Она детский инфекционист ( Печенка, насколько я знаю- взрослый, но вы уточните).