Обращеница• 29 марта 2017
чи підійде таке фото на фоні кс для розділу благодійність ,чи потрібне чіткіше?
Обращеница
• 29 марта 2017
Ответ дляKatriSSa
а вы как думаете?
там ничего не видно
теж думаю що не підійде,але не хочеться жінку ганяти ,в неї компа дома нема і мусить бігти знову в ін-т клуб ,в неї хлопчик півтои рочки дцп ,збирає на реабілітацію
Ответ дляОбращеница
пусть отсканирует сразу все документы что есть
или кто-то пусть ей сфоткает на телефон с хорошей камерой
Обращеница
• 29 марта 2017
Ответ дляKatriSSa
всі решта документи є от лиш з свідоцтвом проблема,вона далеко від мене я в франківську а вона в львівській обл.(а так я би сама підійшла