Безвізовий режим не дає Вам право перетинати кордон без документів (віз) які ви зараз оформляєте. Безвізовий режим для нас як пересічного громадянина, відміна плати 35 євро і все крапка!!! Виправте мене якщо я не правильно щось пишу.
Є кілька нюансів, як працюватиме безвізовий режим для України.
Про них йдеться в сюжеті DW у соцальній мережі Twitter.
Зазначається, що в´їзд українцям буде дозволений не довше, ніж на 90 днів протягом півроку.
Подорожувати до Шенгену без віз можуть лише власники біометричних паспортів. У цьому документі міститься інформація про відбитки пальців власника. Крім того, прикордонники можуть додатково вимагати певні документи, щоб перевірити мету подорожі.
Метою подорожі може бути:
– запрошення від родичів чи друзів, якщо ви відвідуєте близьких;
– запрошення від ділових партнерів або організаторів конференції, якщо мета візиту – бізнес;
– запрошення з університету або підтвердження про участь у семінарах, якщо ви їдете з навчальною метою.
Для того, що переконатися у меті подорожі, від українців можуть вимагати зворотний квиток, щоб пересвідчитися, що ви повернетеся до України у відведений термін; підтвердження фінансової спроможності, яку доводять випискою із банківського рахунку або ж наявністю готівки із розрахунку близько 40 євро на добу перебування; медичну страховку.
Окрім цього, у відео наголошують на одному важливому нюансі: безвізовий режим не надає українцям права роботи в ЄС і не є підставою для виїзду на постійне проживання. Для цього українцям потрібна спеціальна віза.
Метою подорожі може бути:
Караван любви• 06 апреля 2017
Ответ дляMasja
А кстати да ж мультивизу на два года можно ж просить, и ездить спокойно если часто ездят люди в Европу.
мне тоже этот вариант больше нравится
-BABYLAND-• 06 апреля 2017
Ответ дляQueste
теперь для поездки с ворохом документов не в посольство идти, а на границу ехать, а отказ, как и раньше получить можно по разным причинам
только раньше этот отказ давало посольство, а теперь вы уже в спланированной и оплаченной поездке можете иметь неприятный сюрприз
нну и отмена 35 евро, да
100 %
Раньше все документы сдал в посольство, получил визу и можешь ездить без проблем на протяжении срока , на которую выдана виза . А теперь при каждом пересечении границы надо будет предоставлять пакет документов. И да, может ждать сюрприз уже на границе...
Ответ дляgoldina.zlata
Я на работе.паспорт не под рукой, задумалась что меня не спроросили при переоформлении а забирала наспех,некогда рассматривать.
Что не так?
Сейчас спросила в чем разница между ними.
Или нельзя?
Один адекватный ответ был -снимают отпечатки.
Что не так?
Или нельзя?
так я вам про отпечатки и писала
goldina.zlata• 06 апреля 2017
Ответ дляКу ку85
так я вам про отпечатки и писала
Та вы шо??
правда? где?
Ответ для-BABYLAND-
100 %
Навіть з візою, документи потрібно було везти з собою.
4erepashka• 06 апреля 2017
Ответ дляQueste
нну и отмена 35 евро, да
+10000000!!!
4erepashka• 06 апреля 2017
Ответ дляAnnie_Z
Но при этом при пересечении границы стоит иметь все документы, необходимые для получении визы, а именно - подтверждение платежеспособности, с места работы и т.д. Чтоб уже с границы не завернули)))
Это насколько я помню))
Все верно, и все ’свежее’ на момент пересечения границы
Businka_05• 06 апреля 2017
Ответ дляNaddejda
Що треба мати
-Біометричний паспорт для виїзду закордон
-Підтвердження наявності коштів (зазвичай це доводять випискою з банківського рахунку чи пред´явленням готівки у розрахунку 50 доларів на добу перебування)
-Документи про мету поїздки (запрошення від родичів, знайомих або, наприклад, на конференцію) чи про місце проживання (бронювання готелю)
-Поліс медичного страхування
-Поліс страхування цивільної відповідальності автовласника (у випадку подорожі автомобілем)
-Підтвердження планів повернутися в Україну (зворотний квиток)
И шо простите поменялось?
-Поліс медичного страхування
И шо простите поменялось?
35 евро платить не нужно :))))
Ответ дляRuso
залежно, який тип візи, але переважно нічого везти не потрібно було
Якщо самостійно організована поїздка - то все-одно потрібно і броні і зворотні квитки - їх могли попросити показати, незалежно від візи. Страховка - це само-собою. І ці документи значно легше оформити в будь-який момент, на відміну від візи. На яку треба і чекати, і не всім багаторазовий вїзд дають.
Ответ дляEllyM
Якраз набагато простіше оформити візу, чекати що саме, 6 роб. днів? В мене постійно відкритий шопінг, ніяких підтверджуючих документів з собою брати не потрібно, а тепер не уявляю як, броні і звротоніх квитків ніколи нема, бо подорожувати можемо по-різному.
Ответ дляRuso
Чекати на те, щоб у чергу у візовий центр поставили. Шопінг-візи видають у кількох областях, у інших багаторічні трохи важче брати. Бронь - простіше простого на букінгу взяти, якщо ви на авто - то і зворотнього квитка вимагати не будуть, по логіці. Але діючі візи не відміняють. якщо щось.
Ответ дляEllyM
мені з чергою завжди щастило, додзвонювалася без проблем, а на днях взагалі мали змінити порядок і тепер ВЦ будуть самі передзвонювати тим, хто оплатив
Ответ дляRuso
А якщо вам щастило - то і ншим щасить теж? Я два тижні не могла додзонитись. Плюс, ставлять на вільну дату, а вона може бути вільною і через тиждень і через місяць. Першу візу коли відкривала, вільне місце було через півтора місяця.
Ответ дляRuso
для шопінгу не треба запрошення, фінанси теж ніхто не перевіряє, страховка само собою, це в інтересах подоржуючого
І скільки областей мають право на шопінг візу? Як до польського шопінгу ставляться у Німеччині, наприклад? Якщо хочеш прилетіти літаком зі ЛЬова?
Ответ дляEllyM
скільки областей я не цікавилася, до шопінгу ставляться нормально у всіх країнах, зі Льова не літала, тому не знаю, авіа квитки беру з Польщі, або з Угорщини