777LanA• 11 апреля 2017

Це жах, як поступити в такій ситуації? :(

Ось такий жах я отримала вчора на укр.пошті. В результаті, половина замовлення пропала, навіть більша половина. Згідно акту, це ще сталось на пошті в якій відправляли посилку. Товар був просто накиданий в коробку, навіть не заклеїли скотчем ковпачки. Дозатор від гелю не зламаний, а таке враження що бракований.
Які мої подальші дії, бо це вперше таке, правда це перша моя посилка УП?
МнЕ БеЗ СаХаРа• 11 апреля 2017
надо было сразу на почте писать заявление на повреждение посылки и там же проверять товар-теперь ничего не докажете
автор 777LanA • 11 апреля 2017
так я це на пошті відкривала, бо з того ящика все текло, переклала в кульок. Акт був складений на пошті відправника, вони вже таке оримали у Львові.
malva08• 11 апреля 2017
Так может там не почта виновата?
КРАСА-КОСА• 11 апреля 2017
Значит продавец отнеслась так к продаже. Посылку хоть оценили?
автор 777LanA • 11 апреля 2017
Ответ дляmalva08
Так может там не почта виновата?
мені просто цікаво чому вони не позвонили відправнику що з посилки щось тече, щоб він її назад забрав. Це ж сталось на пункті прийому. І чому відправник не запакував хоча б в кульки ті бутилки, чи скотчем не заклеїв ковпачки. Просто накидано в коробку як дрова.
автор 777LanA • 11 апреля 2017
Ответ дляКРАСА-КОСА
ще ні, не знаю як оцінити(( не хочеться рейтинг псувати, але я не отримала і половину того за що заплатила. Хоч за укр взяли 20 грн, але навіть не постарались нормально запакувати.
Zhanna1982• 11 апреля 2017
Ответ для777LanA
Вас спрашивают не о сделке оцененной, а о посылке. Посылка была оценена? Или бесценная, что скорее всего
SandraXS• 11 апреля 2017
Уже недавно была тут тема, что посылку по УП получили в подобном состоянии, не исключаю, что продавец тот же
автор 777LanA • 11 апреля 2017
Ответ дляZhanna1982
без поняття, я завжди оцінюю по вартості.
автор 777LanA • 11 апреля 2017
Ответ дляSandraXS
дайте ссилку, може це він)
malva08• 11 апреля 2017
Ответ для777LanA
Потому что утечка случилась скорее всего в дороге, а когда посылку принимали - она была в норме. Да и вообще это проблема не почты.
автор 777LanA • 11 апреля 2017
Ответ дляmalva08
а чия? В акті пише що річ на пошті при відправці отримано з порушеннями. Виходить що вони бачили шо підтікає і приняли до відправки посилку. Маячня якась(((
faustria• 11 апреля 2017
Ответ для777LanA
яке відділення у Львові?