Ось такий жах я отримала вчора на укр.пошті. В результаті, половина замовлення пропала, навіть більша половина. Згідно акту, це ще сталось на пошті в якій відправляли посилку. Товар був просто накиданий в коробку, навіть не заклеїли скотчем ковпачки. Дозатор від гелю не зламаний, а таке враження що бракований.
Які мої подальші дії, бо це вперше таке, правда це перша моя посилка УП?
МнЕ БеЗ СаХаРа• 11 апреля 2017
надо было сразу на почте писать заявление на повреждение посылки и там же проверять товар-теперь ничего не докажете
Ответ дляmalva08
Так может там не почта виновата?
мені просто цікаво чому вони не позвонили відправнику що з посилки щось тече, щоб він її назад забрав. Це ж сталось на пункті прийому. І чому відправник не запакував хоча б в кульки ті бутилки, чи скотчем не заклеїв ковпачки. Просто накидано в коробку як дрова.
Zhanna1982• 11 апреля 2017
Ответ для777LanA
ще ні, не знаю як оцінити(( не хочеться рейтинг псувати, але я не отримала і половину того за що заплатила. Хоч за укр взяли 20 грн, але навіть не постарались нормально запакувати.
Вас спрашивают не о сделке оцененной, а о посылке. Посылка была оценена? Или бесценная, что скорее всего
Ответ для777LanA
Потому что утечка случилась скорее всего в дороге, а когда посылку принимали - она была в норме. Да и вообще это проблема не почты.
Ответ дляmalva08
а чия? В акті пише що річ на пошті при відправці отримано з порушеннями. Виходить що вони бачили шо підтікає і приняли до відправки посилку. Маячня якась(((