aliona_lo• 15 апреля 2017

Тао Хелп

Привіт, прошу допомоги))) за 2 роки таке вперше, замовила 3 сумки, на склад прийшло 2 зовсім інші, посередник написав про невідповідність, але фото я в них випрошувала тиждень і не помітила як вийшов час покупки! потім побачила опцію повернення і спробувала, хто знає ?я подала на повернення, продавець не підтверджує повернення, але адресу дав в чаті, він має спочатку прийняти повернення в системі??? пише, що не може, бо покупка закінчилась...
Margarita_Kashina• 15 апреля 2017
Вы отправляете по указанному адресу, указываете ТК и номер накладной, продавец получает, проверяет и тогда возвращает деньги. У меня вроде так было.
автор aliona_lo • 15 апреля 2017
Ответ дляMargarita_Kashina
Ви робили повернення до закінчення покупки чи після?
Margarita_Kashina• 15 апреля 2017
И до, и после. Если время истекло - лучше предварительно свяжитесь с продавцом, и главное - представьте фото