Краля-Галя• 20 апреля 2017
1-й роддом или ПАГ?
Где лучше лежать на сохранении и рожать?
Залетная Я тут• 21 апреля 2017
Рожала второго и третьего в 1РД все отлично. Палаты с новым ремонтом.
Ежик Хрюха• 03 мая 2017
Всі привіт! Я по особистих розрахунках десь на 6 тижні вагітності і прийшов час звернутися до лікаря та стати на облік. Вже голова закепіла куди звертатись , яка лікарня краща, до якого лікаря, і щоб не дерли з усіх карманів. Прописки київської не маю. Чоловік говорить , що краще в 1 роддомі там відгуки хороші . Хто кого порекомендує?