21 апреля 2017

Как судисполнители взыскивают долг

Кто сталкивался с судовыми исполнителями и взысканием долгов, подскажите каким образом они высчитывают долг в размере 75 тыс.грн. Доход официальный примерно 5 тыс.грн. Есть движимое и недвижимое имущество.
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Арест наложат и продадут
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Арест наложат и продадут
как быстро? могут изымать какой-то % от дохода или большой долг для этого?
Спелый баклажан 21 апреля 2017
Проверяют счета и депозиты.если там пусто-описывают другие активы.принадлежащие юр.или физ.лицу.

Но!!! На практике ничего они не делают. Хотите результат-ищите исполнителя по вашему производству-ходите. дергайте.звоните. Пишите жалобы на начальника за бездействие.
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.
3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються та зараховуються на відповідні рахунки органів державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного робочого дня після вилучення, про що складається акт.

4. На кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах, накладається арешт не пізніше наступного робочого дня після їх виявлення. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, відкритих після винесення постанови про накладення арешту.
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

8. Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

8. Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.
есть ли закон который защищает инвалида должника и запрещает изымать имущество? по которому будут изымать % от дохода
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляАлывердЫ
есть ли закон который защищает инвалида должника и запрещает изымать имущество? по которому будут изымать % от дохода
с чего бы вдруг? я думаю нет
Блинчик Мой 21 апреля 2017
Ответ дляСпелый баклажан
Проверяют счета и депозиты.если там пусто-описывают другие активы.принадлежащие юр.или физ.лицу.

Но!!! На практике ничего они не делают. Хотите результат-ищите исполнителя по вашему производству-ходите. дергайте.звоните. Пишите жалобы на начальника за бездействие.
Да ладно, машину под арест сразу ставят, первый пост дпс с системой рубеж и все, должник уже пешеход
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Стаття 33. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення

1. За наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим (хвороба сторони виконавчого провадження, відрядження сторони виконавчого провадження, стихійне лихо тощо), сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання рішення. Рішення про розстрочку виконується в частині та у строки, встановлені цим рішенням.

2. За заявою стягувача виконавець може відстрочити або розстрочити виконання рішення (крім судового рішення), за наявності обставин, передбачених частиною першою цієї статті, про що виносить відповідну постанову.

3. За наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення або роблять його неможливим, сторони, а також виконавець за заявою сторін або державний виконавець з власної ініціативи у випадку, передбаченому Законом України ’Про гарантії держави щодо виконання судових рішень’, мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про встановлення або зміну способу і порядку виконання рішення.

4. Законом можуть встановлюватися особливості щодо надання відстрочки або розстрочки виконання рішення.
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
очень бы подошел вариант, что бы выкупить у должника его имущество, тем самым погасив его задолженность. Например, полдома его стоит 270 тыс.грн, мы покупаем ему квартиру за 200 тыс.(или дешевле) и 70 тыс своих таким образом заберем. Возможен ли такой вариант?
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляАлывердЫ
очень бы подошел вариант, что бы выкупить у должника его имущество, тем самым погасив его задолженность. Например, полдома его стоит 270 тыс.грн, мы покупаем ему квартиру за 200 тыс.(или дешевле) и 70 тыс своих таким образом заберем. Возможен ли такой вариант?
вот как все будет -должник заплатит тысяч 15 000 и его долг станет такого размера, который не предусматривает наложение ареста и продажу недвижимого имущества. После этого он долго и нудно будет вам выплачивать оставшуюся сумму. Если есть машина, то это уже веселее.
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
вот как все будет -должник заплатит тысяч 15 000 и его долг станет такого размера, который не предусматривает наложение ареста и продажу недвижимого имущества. После этого он долго и нудно будет вам выплачивать оставшуюся сумму. Если есть машина, то это уже веселее.
машины есть 2 шт, но хотелось бы его придавить и выкупить полдома
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляАлывердЫ
машины есть 2 шт, но хотелось бы его придавить и выкупить полдома
ну это если он совсем дурак, я б на вашем месте не рассчитывала на такой сценарий
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
а если частные исполнители начнут работу, может они добьются такого исхода
Спелый баклажан 21 апреля 2017
Ответ дляАлывердЫ
а если частные исполнители начнут работу, может они добьются такого исхода
А они уже есть???
А их % вы знаете???)
На привозе 21 апреля 2017
Ответ дляБлинчик Мой
Да ладно, машину под арест сразу ставят, первый пост дпс с системой рубеж и все, должник уже пешеход
Ага-ага, как же))) у моего бывшего мужа-алиментщика машина уже пол года под арестом и никому до него дела нет
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляНа привозе
Ага-ага, как же))) у моего бывшего мужа-алиментщика машина уже пол года под арестом и никому до него дела нет
Так, а кому это надо? Если вы сидите и ждете, что кто то будет что то делать, то вы это зря. Идите и запарьте их всех.
Стаття 36. Розшук боржника, його майна, розшук дитини за виконавчим документом про відібрання дитини
3. У разі необхідності розшуку транспортного засобу боржника виконавець виносить постанову про такий розшук, яка є обов’язковою для виконання поліцією.

{Абзац перший частини третьої статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1798-VIII від 21.12.2016}

Тимчасове затримання та зберігання поліцією на спеціальних майданчиках чи стоянці виявленого за результатами розшуку транспортного засобу боржника здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Розшук транспортного засобу боржника припиняється в разі його виявлення, про що виконавцем не пізніше наступного робочого дня виноситься постанова про зняття майна з розшуку.

4. Витрати, пов’язані з розшуком боржника, майна боржника та його зберіганням, дитини за виконавчими документами про відібрання дитини, стягуються з боржника у порядку, встановленому цим Законом.
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляНа привозе
Ага-ага, как же))) у моего бывшего мужа-алиментщика машина уже пол года под арестом и никому до него дела нет
7. Вилучення арештованого майна з передачею його для реалізації здійснюється у строк, встановлений виконавцем, але не раніше ніж через п’ять робочих днів після накладення арешту. Продукти та інші речі, що швидко псуються, вилучаються і передаються для продажу негайно після накладення арешту.
Блинчик Мой 21 апреля 2017
Ответ дляНа привозе
Ага-ага, как же))) у моего бывшего мужа-алиментщика машина уже пол года под арестом и никому до него дела нет
А у нас еще 2 года назад дело закрыто у исполнителей, но с гаишной базы до сих пор не убрали, на каждом посту с рубежом останавливают.
Блинчик Мой 21 апреля 2017
Сумма взыскания по суду, на минуточку, целых 5000грн .
Блинчик Мой 21 апреля 2017
Ответ дляНа привозе
Ага-ага, как же))) у моего бывшего мужа-алиментщика машина уже пол года под арестом и никому до него дела нет
Значит вы живёте в маленьком городке, где нет поста дпс , с системой рубеж . Нас каждый раз при выезде с оболони на Вышгород, на посту тормозят.
На привозе 21 апреля 2017
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
7. Вилучення арештованого майна з передачею його для реалізації здійснюється у строк, встановлений виконавцем, але не раніше ніж через п’ять робочих днів після накладення арешту. Продукти та інші речі, що швидко псуються, вилучаються і передаються для продажу негайно після накладення арешту.
Все это сделано. Арест наложен, в розыск подано, нашли что за ним числится две машины и... все
На привозе 21 апреля 2017
Ответ дляБлинчик Мой
А у нас еще 2 года назад дело закрыто у исполнителей, но с гаишной базы до сих пор не убрали, на каждом посту с рубежом останавливают.
А где у нас посты с рубежом?))) куда мне моего направить?)))
На привозе 21 апреля 2017
Ответ дляБлинчик Мой
Значит вы живёте в маленьком городке, где нет поста дпс , с системой рубеж . Нас каждый раз при выезде с оболони на Вышгород, на посту тормозят.
Я в киеве. Но эта зараза видать за город никуда не ездит. Либо никому до него дела нет
автор АлывердЫ 21 апреля 2017
Ответ дляСпелый баклажан
А они уже есть???
А их % вы знаете???)
начнут работу летом, будут брать около 10% и как бы с должника, но это не точная инфа
jif 21 апреля 2017
Маме присудили 20 тысяч компенсировать. Она пошла к исполнителю, писала какое-то заявление и потом получит зарплату, идет на почту и делает перевод, хотя, ну назовем это чмодо исцом, и живет в одном доме с мамой. Так что не паникуйте. идите в исполнительную службу и узнавайте о рассрочке в соответствии с доходом. Кстати, если кредитор не давит на исполнителей и не приплачивает, они не сильно то и рвутся сами что-то отбирать.
МоДнАя_КоШеЧкА 21 апреля 2017
Ответ дляНа привозе
Все это сделано. Арест наложен, в розыск подано, нашли что за ним числится две машины и... все
а вы знаете сами где стоят машины? что если найти и вызвать полицию?
На привозе 21 апреля 2017
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
а вы знаете сами где стоят машины? что если найти и вызвать полицию?
Не знаю, но приезжает за ребенком когда тогда знаю) но это не вариант, пока полиция приедет, он уже свалит(