Чи подобаються вам такі плаття для мами і доньки на випускний в садочок? Колір можуть підібрати інший.
Результат:
вже голосів:
253 (62.78%)
подобаються
124 (30.77%)
шукати ще
26 (6.45%)
подивитись результати
плаття знадобляться не на одну подію:
випускний + влітку день народження дитини + фотосессія
підбирати три образа не хочу фінансово!
можливо ви і праві з одягом на випускний, можливо на сам випускний тільки донечка буде в такому плаття, а разом одягнемось вже не день народження.
підбирати три образа не хочу фінансово!
Ответ дляНе куру
Мне не нравится. Колхозный стиль. Для Хацапетовки пройдет.
була в селах. ніколи не бачила такого там. щось ви дивно пишете.
можливо блакитне і занадто яскраве, але це ніякий не колхоз.
для мене дивно виглядає ось така пара (прикріпила фото) і то розумію, що будуть ті кому сподобається набагато більше за рожеве і мятне
Я тут Живу• 22 апреля 2017
У нас дорогой частный сад, контингент соответсвующий. Никто не выряжался на детский выпускной, все были одеты сдержанно и со вкусом, никакого фатина, пышных юбок и полиэстера. Я бы в такое не вырядилась точно. А вам, автор, самой решать.
Куплю орехи• 22 апреля 2017
гарні,але питання:випускний у ВАс чи у дочки??? на якесь весілля чи іншу урочистість чудовий вибір але вважаю випускний впершу чергу це свято для дитини а не для мами!
Подскажите плиз• 22 апреля 2017
Совершенно не нравится ни одно платье на фотографиях. Разделяю мнению про колхозный стиль.
Не куру• 22 апреля 2017
Ответ дляir.zhuck
Я согласна, на фото ужас, как и то что Вы ранее показывали. Примерно все одинаковое. Сельский гламур.
Отвечаю всем• 22 апреля 2017
Чудо Ф_ф КеДаХ• 22 апреля 2017
Платья не плохие,НО не для выпускного в саду!!!скорее для чей то свадьбы или другого приличного НЕ детского мероприятия!!!
Не куру• 22 апреля 2017
Ответ дляir.zhuck
тільки останне фото підходить під цю категорію.
якщо ж ні, то покажіть мені не сільський гламур!
КинДза• 22 апреля 2017
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
С приличным мероприятием это вы загнули!!!! Автор, забудьте, этот кружевной ужас. Да, кружево безусловно модно, но это
Ответ дляНе куру
ваші варіанти відрізняються лише тим, що не має мережева, а так той самий колір на першому і фатин на другому.
але ось такі варінти я не надіну на дитину, пробачьте, кому подобається, але перше ’безликое’ - ніяке, а друге хоть і гармонійне, але яруси доньці ніколи не подобались.
а її бажання, це:
плаття попелюшки)))
а її бажання, це:
плаття попелюшки)))
Не куру• 22 апреля 2017
Ответ дляir.zhuck
а її бажання, це:
плаття попелюшки)))
а її бажання, це:
плаття попелюшки)))
Вы меня простите, но это выпускной в садике, а не бал попелюшки. Но раз дочке очень хочется, то покупайте и не спрашивайте советов, пусть надевает на свой вкус. Для взрослой женщины это писец какой кошмар, а ребенку радость.
Ответ дляКинДза
за тенденціями моди слідкую слабо, мені взагалі таке подобається на свята, а плаття типу (як прикриплю) ми і так носимо (це для нас не святкове)
Ответ дляНе куру
випускний в садочку, це також бал для діток. шукати саме плаття попелюшки ми не будемо, бо не підійде колір доньці і воно занадто широке - нереально рухатись буде. але шукаємо схоже.
щож до мене, то собі хочу варіацію на цю ж тему, але під мій вік (хоча з тих же тканин).
ось ще наприклад. тут кружева меньше - хіба погано?
Подставка для припева• 22 апреля 2017
мені подобаються ваші варіанти, правда на сам випускний в садочку одягла би тільки доньку, а потім на якусь іншу подію можна і разом.)
Ответ дляПодставка для припева
дякую.
можливо так і зроблю, в нас влітку день народження дитини і фотосессія буде.
але все ж хотіла, щоб на випускний доньки мама також була красива )))) для неї це важливо ))))
Бабочки в моём животе• 22 апреля 2017
Автор, выбирайте то сто ноавится ребенку. Хочет бытб принцессой, золушкой, эльзой.....- пусть будет. Стильно модно будет всю жищнь одеваться. У моей тоже выпускной в этрм году. На себя я бы не одела. Формат праздника не то, половина вообще в джинсах придет.
Solomiyka78• 22 апреля 2017
Ответ дляir.zhuck
ось знайшла ще одне, тут взагалі інший стиль, але такі прекрасні )))) а вам?
Первые два понравились, третье нет-будете как выпускница.
Аноним Первый• 22 апреля 2017
Что за слово такое ’плаття’? Не знаете украинский язык - пишите на русском, не позорьтесь безграмотностью.
СУКНЯ, или платье!
Работать надо• 22 апреля 2017
Ответ дляСиреневенькая
Что там нежного и красивого? Дешёвый полиэстер, инкубаторный шик - мама и доця одинаковые.
это точно...
Автор, я не знаю, вообще есть ценители такого ’единства’ в одежде, но во-первых, это уже вышло из моды, а во-вторых - смотрится немного карикатурно, особенно как на последнем вашем фото ))))) Все-таки взрослые тети одеваются не так, как маленькие девочки :) И наоборот.
Не куру• 22 апреля 2017
Ответ дляir.zhuck
Вообще именно это неплохо, но не соответствует мероприятию. Не для выпускного в садике.