Наизнанку• 28 апреля 2017

Допомога приймання оплат на PayPal з ebey...

Хочу спробувати продавати на ebay, шукала інформацію про приймання платежів з-за кордону, знайшла один сайт де можна зареєструватись у них та приймати оплати від своїх клієнтів з Ebay, Etsy або інших торгових майданчиків. ссилку давати не буду, щоб не сприйняли за рекламу. Хочу у вас запитати чи хтось користується такими послугами, це надійно? Чи можливо існує ще якийсь спосіб, як можна ще вирішити це питання з оплатою? якщо не секрет звісно))
Мадам БрЮшкина• 28 апреля 2017
ну кто вам будет деньги посылать не на paypal?
вы сами как это себе представляете? без paypal все эти торговые площадки - тот же олх

автор Наизнанку • 28 апреля 2017
Ответ дляМадам БрЮшкина
я й не запитую як можна обійтися без paypal, якраз навпаки шукаю як приймати оплати через нього... перевірені компанії посередники шукаю, якщо такі є
Anka Burdai• 28 апреля 2017
Ответ дляНаизнанку
Я работаю с seller online, пока довольна
автор Наизнанку • 28 апреля 2017
Ответ дляAnka Burdai
дякую