Гравицапа• 12 мая 2017
Що придумати на цьому спуску до майданчику? Фото.
На фото спуск до майданчику попри сходи, сам дитмайданчик внизу. Наближається літо, а як сумно сидіти внизу і дивитись вверх на цю траву)) Що б такого тут придумати, щоб було дітям цікаво? Була в мене ідея повкопувати туди шини і канат широкий дати, щоб можна було вибирались вверх, але передумала, так як знизу вверх підійматись по колесах буде супер, а от 100% будуть такі, хто захоче зверху вниз пробігтись і можуть травмуватись. Мамочок зацікавлених навкруги не помічаю, хочеться зробити майданчик веселішим, а ідей не вистачає( Можливо хтось щось цікаве підкаже, буду вдячна)
Гравицапа
• 12 мая 2017
І взагалі, чи є ще такі ’бабахнуті’ (як каже мій муж)), як я, які втомились чекати на жек, і роблять щось самі для майданчику, будинку? Що робите? Діліться ідеями, фото.
Я не такая• 12 мая 2017
Подстричь траву и посадить почвопокровные, вдоль ступенек посадить кустарники, как то так. Можно еще камней художественно прикопать по горке, но учитывая, что детишки будут кругом, то наверное не стоит
Мария Sweet lady• 12 мая 2017
Подстричь траву и сделать небольшие клумбы из шин с цветами)Автор,Вы молодец