Божья коровка• 21 мая 2017

Фейк?

Ви отримували таке повідомлення?
Повідомлення від Адміністратора Фейсбук
Шановні користувачі facebook, facebook, припустимо, закриваєтся. Останнім часом він стає дуже перенаселенним. Було багато учасників, які скаржаться, що facebook стає дуже повільним. Записи показують, що існує багато активних користувачів facebook, а з іншого боку - багато нових членів. Ми будемо відправляти це повідомлення, щоб дізнатися, активні учасники або ні. Якщо ви активні, відправте 25 іншим користувачам, використовуючи копію, щоб показати, що ви все ще активні. * Ті, хто не відправить це повідомлення протягом 2 тижнів, будуть видалені без коливань, щоб звільнити місце. Це відповідно до творця facebook. Щоб зберегти свої облікові записи на Facebook, відправте це повідомлення 25 користувачам FB, щоб переконатися, що ви є активним користувачем FB. Якщо ви не може передати це 25 користувачів, ваш обліковий запис буде розрізатися без коливань, в неділю о 20: 12.
Чат Розмова
Результат:
вже голосів: 131
122 (93.13%) Фейк
9 (6.87%) Правда
Стриптизерка• 21 мая 2017
Но коментс
rosoha• 21 мая 2017
конечно, фейк
Недавно такой же текст ходил и в Вайбере
Брызжу ядом• 21 мая 2017
Блииин.ну неужели кто то верит ...
gaca• 21 мая 2017
Вопрос в другом, скажите кто понимает, какая Польза от запуска и распространения этой информации. Вот зачем они рассылают такие письма, это что денег приносит? Если да, то каким образом
Неместная Я• 21 мая 2017
Ответ дляБрызжу ядом
Блииин.ну неужели кто то верит ...
Судя по опросу есть один такой человек))) ну и автор наверное... пришло же ей в голову создать тему
Амели на мели• 21 мая 2017
Ответ дляgaca
Тоже интересно)
Акуна_Матата• 21 мая 2017
конечно правда, Цукерберг лично рассылает
Помогалочка• 21 мая 2017
Ответ дляАмели на мели
Тоже интересно)
И мн е)))
Электричка• 21 мая 2017
мне Цукенберг лично написал, говорит, Маша никуда не уходи ты нам нужна в фейсбуке.
gaca• 21 мая 2017
Ответ дляПомогалочка
И мн е)))
Тогда ждём гуру советчиц, которые на ТЫ с миром интернет)
Bessta• 21 мая 2017
Ответ дляЭлектричка
Ахахааа