Муууумие• 21 мая 2017
Пришло такое про Viber? Это развод?
Пришло сообщение на Вайбер. Девочки, что это?
"Viber вже в наступну суботу вранці стане платним. Якщо у вас є принаймні 10 контактів, надішліть їм це повідомлення. Таким чином, ми побачимо, що ви є активним користувачем і ваш логотип стане синім і буде залишатися безкоштовним. (Як було описано в документі сьогодні). Viber обійдеться в € 0.01 за повідомлення. Надішліть це повідомлення 10 контактам. Коли ви зробите це, світло стане синім (в іншому випадку Viber активує рахунок)"
Муууумие
• 21 мая 2017
Ответ дляБожья коровка
вы и правда такая недалекая или прикидываетесь?
а вы такая умная... завидую черной завистью)
Чукча Мукча• 22 мая 2017
мда уж. Именно такие ведутся на все разводы. А включить мозг и подумать не дано