Купипупсичек• 23 мая 2017

Допоможіть,будь ласка! Кашель у дитини

Тиждень хворіємо:горло,нежить. Робили інгаляціі лазолваном і от сьогодні почався грудний/продуктивний кашель. Звечора подзвонила лікарю сказала дати 1т ношпи з супрастином,допомогло на декілька годин( і по новій кашляє мокрим кашлем кожні 5-10хв. Що робити? Дитині 7років. Страшно,переживаю,руки трусяться,а до ранку ще довго. Порадьте,будь ласка чим зняти кашель?
автор Купипупсичек • 23 мая 2017
До лікаря записані на ранок

автор Купипупсичек • 23 мая 2017
Повторно дала пів ношпи з супрастином,але ефекту немає
автор Купипупсичек • 23 мая 2017
Чи можна судинозвужувальні при такому кашлі?
Поросенка• 23 мая 2017
Молоко с медом, только горячее. Заснет.
Мира всем• 23 мая 2017
Позвоните в неотложку, посоветуйтесь
автор Купипупсичек • 23 мая 2017
Меду немає... А спить він і так,але від кашлю прокидається
автор Купипупсичек • 23 мая 2017
А в неотложку як з моб.дзвонити?
Смурфик• 23 мая 2017
багато пити можна ромашку з медом чи цукром, молоко тепле з маслом і цукром, на грудну клітку нанесіть жирний крем або спеціальний зігріваючий, масаж постукування по плечках, щоб швидше відходила слизь зсередини.
Дерево береза• 23 мая 2017
автор,Переживать сейчас нечего,На будущее с лазолваном не усердствуйте

Носки на подтяжках• 23 мая 2017
Муколитиками не дышат на ночь. Это раз.
Второе кашляет изза соплей, опускаются и откашливает. Лечите их. Промывайте хьюмером и капайте
Дерево береза• 23 мая 2017
Ответ дляНоски на подтяжках
Муколитиками не дышат на ночь. Это раз.
вот с муколитиками согласна,а кашель такой... автор,Есть сопли? если да-то сосудосуживающее в нос должно помочь,но мне кажется,если они неделю лазолваном дышали,то уже такую секрецию там нагнали,шо маманегорюй...
Бандитка Сью• 23 мая 2017
Молоко с маслом теплое