КонхфЭдкаТузик• 25 мая 2017

Ура!! Комітет ВР ухвалив рішення щодо законопроекту про нерозмитнені авто

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики розглянув законопроект депутата Максима Бурбака, що пропонує обкласти нерозмитнені автомобілі збором в розмірі 2 євро на день. На засідання також запросили активістів, які виступають за легалізацію авто з іноземними номерами. Обговорення проходило в дуже напруженій обстановці і дискусія виявилася жаркою.
У результаті депутати проголосували за “рішення рекомендувати ухвалення законопроекту Бурбака в першому читанні”. Потім (перед другим читанням) планується доопрацювати його за участю громадських активістів. Також на засіданні пролунали пропозиції відкликати законопроект Бурбака для доопрацювання, зменшити суму збору і розширити пільговий акциз на уживані авто, вироблені до 2010 року.
Источник: https://www.autocentre.ua/ua/avtopravo/zakonodatel... © Autocentre.ua
Докладная• 25 мая 2017
Ответ дляНетутешня
Місця для парковки мало(

В нас в дворі буквально півроку тому ще всім вистачало спеціально відведених парковочних місць. А зараз вже навіть малозабезпечені сім’ї придбали машини з литовськими номерами, скоро запаркують весь дитмайданчик.
малозабезпечені? оце да. утримувати авто досить недешеве задоволення. особливо, якщо врахувати, що авто з Литви вже 10 років використовували. На нащих автошляхах машину мостійно потрібно ремонтувати. Хто це не боїться залишати авто під вікнами? Знімають колеса - це з найменш шкідивого.

Докладная• 25 мая 2017
Ответ дляХфиса
а попробуйте, чтоб он создал дтп с вами, даже по его вине. Страховая вам НИЧЕГО не возместит.
почему?
УлыбАчка• 25 мая 2017
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Водителям литовских-польских авто придется платить по 2 евро в день.
может хоть теперь их меньше станет
Не 2 евро в день, ваша радость преждевременна.
1 день – 2 євро
7 дней – 7 євро
1 місяць – 34 євро
3 місяця – 96 євро
6 місяців – 180 євро
12 місяців – 342 євро
автор КонхфЭдкаТузик • 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
А вам они чем мешают? Жаба давит, что кто-то не переплачивал реальной стоимости авто?
нет.Я не хочу чтоб завозили хлам,который в европе не нужен. а мое авто стоит в Германии столько же как и здесь
В шоколаде• 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
почему?
Муж говорит, что есть у них страховка. Вот только спросила. Он тоже следит за этой темой про машины.
УлыбАчка• 25 мая 2017
Ответ дляХфиса
согласна, это ужас. Если они нарушили правила и создали дтп, ты в пролете по страховке, хоть можешь быть и не винговат
Вы видимо на луне живете. Вы и так в пролете по страховке, в нашей стране страховые все сделают что бы вы получили мизер или вообще не получили ничего.
Нетутешня• 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
в нас недавно закрили платну парковку поблизу (зараз на її місці будинок будують), до найближчої платної парковки 20 хв пішки. Тому тепер всі в кого нема гаража, ставлять машини біля будинку, і дорогі, і дешеві.

Коли побачила сусідів, які ще рік тому просили скинутися їм на ключі для домофону, на машині, теж була вражена:)
Виктория 1• 25 мая 2017
Ответ дляХомяк с пастой
обманывая государство на налогах - нет, не достойны
Пусть сначала государство народ перестанет обманывать
УлыбАчка• 25 мая 2017
Ответ дляВ шоколаде
Вы прям страдаете от их присутствия на дорогах?
Она страдает от г.. которое ее вон переполняет. Человек из разряда, у соседа хата горит, какое счастье.

Нетутешня• 25 мая 2017
Ответ дляУлыбАчка
не знаю, чоловік недавно бампер відірвав, сам винен, виплатили 200 000 грн, десь через місяць.
Виктория 1• 25 мая 2017
Интересно а росийских авто этот закон тоже касается?
Докладная• 25 мая 2017
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А может пусть ничего не завозят и сядем все на запорожці или шкоду-октавию?
Если люди могут себе позволить себе нормальное авто, да хоть и 8-10 лет отслужившее, это лучше, чем платить 300% накрутку. С каждого литра бензина мы оплачиваем госсударству ремонт дорог, а где он?
В столице (где недавно проходило Евровидение) все продолжают прыгать по выбоинам. С акциза, я вам гарантирую, ничего не изменится.
Смешно просто. Сначала запустили такие авто, а теперь выкручивают руки. Зачем было запускать? Ясен день, хотят заработать. Но на дороги иблагоустройство эти деньги не пустят.
Нетутешня• 25 мая 2017
Ответ дляУлыбАчка
1 день – 2 євро
7 дней – 7 євро
1 місяць – 34 євро
3 місяця – 96 євро
6 місяців – 180 євро
12 місяців – 342 євро
мені здається не так і багато. 850 грн на місяць. На фоні затрат на утримання машини цілком не велика сума.
Докладная• 25 мая 2017
Ответ дляВ шоколаде
конечно есть, как бы их пограничники пропустили без страховки.
Докладная• 25 мая 2017
Ответ дляНетутешня

Не знаю. У нас парковка стоит 600 гривен в месяц. Киев. Малозабезпечені не зможуть щодня заправляти машину, платити за паркінг, міняти шини кожного сезону, ремрнтувати авто.
Нетутешня• 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
парковка в нас та що була коштувала 15 грн/день, а під будинком парковочні місця безкоштовні. В нас передмістя і багато людей мають недорогі машини, їздять не часто, ремонтують самі, шини не міняють.
Докладная• 25 мая 2017
Нужно создать законопроект, по которому украицы смогут покупать авто и ввозить его по нормальным ценам. Но не хотят же. Это ж такой хороший и стабильный доход для некоторых.
В Америке купить машину легко и только в Украине целое дело.
Не от хорошей жизни люди покупают литовские автомобили.
Безберлоги.ру• 25 мая 2017
Ответ дляНетутешня
Не много за бампер?
Маманя• 25 мая 2017
Ответ дляНетутешня
В мене машини нема, а в чоловіка робоча, то нам в принципі і не страшно.
Але цікаво - чому нічого не поверне? а якщо тілесні ушкодження то теж нічого не буде?
Если авария серьезная, то водители таких авто тупо бросают машины и уходят. И следов его не найдешь.

Маманя• 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
Нужно не только ввести налог, но обязать иметь страховку, хотя бы по ОСАГО. И дело тут далеко не в жабе.
Маманя• 25 мая 2017
Ответ дляДокладная
У них зеленая страховка на фирму, которая владеет авто, а не на липового ’владельца’
долой_лама• 25 мая 2017
Ответ дляМаманя
Это правда!
Получить страховую выплату в случае ДТП с автомобилем на иностранных номерах очень сложно, практически нереально!
А также большинство водителей таких машин практически не соблюдают правил дорожного движения. Не заметить это может только тот, кто не ездит за рулем. И это большая проблема.
Марафетчица• 25 мая 2017
Да уж, ну и люди пошли, точно ситуация из разряда ’У соседа горит хата. Какое счастье’. Такой бед пишите
Татьяна2012• 25 мая 2017
Ответ дляНетутешня
Місця для парковки мало(

А малозабезпечени - не люди?
Я просто даже боюсь представить, кто такие малозабезпечени на авто с , и кто же тогда я, которая вообще на маршрутках ездит...
Нетутешня• 26 мая 2017
Ответ дляТатьяна2012
А малозабезпечени - не люди?
ну де Ви це прочитали? в мене теж машини нема, в чоловіка робоча.
Я пишу виключно в контексті доступності машин на литовських номерах.

Мені не шкода, що хтось купив собі машину. Але проблема співвідношення машин і парковочних місць від цього нікуди не дівається. В нас на жаль не всі розуміють, що машина це не тільки зручність, а і відповідальність.
Нетутешня• 26 мая 2017
Ответ дляБезберлоги.ру
Не много за бампер?
та самі в шоці від суми, тим більше що машина недорога.
Нетутешня• 26 мая 2017
Ответ дляМаманя
ого, дякую за пояснення!