Меня не звали• 31 мая 2017

Брекети. Є сенс платити більше?

Дочці, 13 років, потрібно ставити брекети на обидві щелепи. Ортодонт (Київ) рекомендує ставити американські, каже, що вони найкращі. Коштують - 20000. Можливо хтось ставив такі? Хотілося б почути Ваші відгуки. А також відгуки про більш дешеві варіанти.
Питання в тому, чи є якась суттєва різниця між ними, чи дешевші здатні так само добре виправляти дефекти?
Буду рада будь-якій відповіді по на дану тему.
Можливо, хтось може порадити хорошого ортодонта в Києві (Героїв Дніпра, Оболонь, Подол).
автор Меня не звали • 31 мая 2017
Ответ дляНастенные трусы.
про цены уже не скажу
вы можете просто проконсультироваться, если цены высокие для вас
Юлия Анатольевна
Днепровская Набережная, 26 Б
Дякую!
Помилуйте мадам• 31 мая 2017
я недавно поставила керамику безлигатурную. 20 тыс. они и стоят - за одну челюсть.
вам предлагают за две челюсти 20 тыс. - что за система?

советую ставить без резинок - так брекеты не потеряются при отклеивании
Здрасьтенька• 31 мая 2017
Ответ дляМеня не звали
Дякую, теж чула таку думку, тепер ще більше до неї схиляюсь.
и наш тоже так говорит
Здрасьтенька• 31 мая 2017
Ответ дляМеня не звали
Ого, виявляється брекетами все ще може не закінчитись!
после брекетов обязательно ставятся ритейнеры на внутреннюю сторону как минимум на полгода, чтобы обратно не поехал прикус.
автор Меня не звали • 31 мая 2017
Ответ дляПомилуйте мадам

Я не пам´ятаю назву. Це на Зоологічній ми консультувались.
Дякую за пораду! А що, брекети можуть відклеюватись?
Патриоточка• 31 мая 2017
Ответ дляМеня не звали
Ясен пень и отпадать
Помилуйте мадам• 01 июня 2017
Ответ дляМеня не звали
да, бывает изредка. если есть твердое.
или если брекет приклеен к пломбе или нарощенному зубу
Помилуйте мадам• 01 июня 2017
Ответ дляМеня не звали
и чистить безлигатурные проще, и еда не так застревает, как в резинках.
и не так натирают щеки они - например, мне воск не понадобился вообще.
и к врачу реже ходить придется.