Рассказница• 06 июня 2017
Сколько сейчас стоит установить брекеты?
Чтоб исправить вампирские клыки? +- подскажите, кто недавно сталкивался с проблемой
Рассказница
• 06 июня 2017
Ответ дляЗашла на 5минут
В среднем 1000 дол
Только на одну челюсть или на обе?
Зашла на 5минут• 06 июня 2017
Ответ дляРассказница
Только на одну челюсть или на обе?
На обе
Железные дешевле
Лингвальные дороже
Железные дешевле
Лингвальные дороже
Меряю от единицы• 06 июня 2017
Ответ дляСиреневая цапля
7000 керамика устанавливала только на верхнюю
Поделитесь стоматологией
Автопортрет нурофена• 06 июня 2017
Автор, я сьогодні зняла) І це в 35 років, мала проміжки між зубами, ’рідкі зуби’, вирішила виправити комплекс з дитинства. Носила 10 місяців, тільки верхня щелепа, коштувало 700 доларів і сьогодні оплатила 1500 грн. за зняття та виготовлення капи.
На Вашу проблему достатньо буде тільки капа, не раз в черзі на прийом сиділа з людьми, які коригували проблему, коли клики трішки виходили наперед, всі носили капу.
Elena26789• 06 июня 2017
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В день встановлення брекетів і сьогодні, в день зняття.
Классно)
Автопортрет нурофена• 06 июня 2017
Ответ дляElena26789
Классно)
Дякую! Сама рада. Не ідеально, звісно. Але я мала вибір: або носити недовго, зуби зійдуться але будуть певні недоліки, або ставити на дві щелепи, два роки носити - і буде бездоганно. Обрала перший варіант. Ще підшаманю міні-реставраціями, десь там кути зубів стесались і буде взагалі)
АсобеннАя• 06 июня 2017
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мне 40.и вот надумала себе брекеты ставить. Мне наверное уже о пенсии пора думать, а не о ровных зубах
Автопортрет нурофена• 07 июня 2017
Ответ дляАсобеннАя
Ну, я не далеко від Вас втікла по віку) Хочете, вперед. Ефект буде.
zzzurafa@ukr.net• 07 июня 2017
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У мене така ж проблема. В якій клініці робили? Київ? Вирішити питання вінірами не розглядали?
Автопортрет нурофена• 07 июня 2017
Ответ дляzzzurafa@ukr.net
Ні, не Київ. Я, власне, прийшла в ту клініку за вінірами, знаючи, що там найкраще роблять, лікар запропонував 3 варіанти : вініри, реставрації ( закрити пломбами ) , і брекети. Вибрала вініри. Але все ж, до ортодонта на консультацію пішла. Він майстерно мене переконав, каже : на фіга тобі ті вініри - шмініри, зуби обпиляють, вініри теж не вічні. Мені було соромно одягати брекети через вік, але через місяць так до них звикла, що уваги не звертала. Результат є, носила не так вже й довго.
Автопортрет нурофена• 07 июня 2017
Ответ дляzzzurafa@ukr.net
Плюс, брекетами виправили недоліки прикусу, що теж дуже важливо.
Директор Пляжа• 30 июня 2017
Ответ дляnataliorinchak
Обухов - брекеты металические одна челюсть 5600.
Можно узнать где делали, врача, Контакты, и Вы довольны работой?
nataliorinchak• 01 июля 2017
Результатом довольна. Ставила у этого врача себе брекеты( ставила в 26 лет), носила брекеты 4 года, так как долго прикус не мог стать на место. Теперь уже поставила и дочке 10 лет. Клиника ’Орторейн’ находится в г.Обухове, врач Белова Анна Геннадьевна. Но пред постановкой обязательно все зубы должны быть полечены, без кариеса и ещё обязательно они камни снимают.