Ще з цiкавого Езда машин по тротуару-как обезопасить ребенка? +2 От коллеги пахнет потом +68 Ситуация в Днепре +13 Така красива молода дівчина загинула у Львові, поліцейська +234 Відразу після влади і режиму, тип людей, для яких власний комфорт і статус завж +15 Уклонистам приготовиться. +25 Куди написати щоб отримати розголос, побори +32 7 ’українських’ вулиць у Копенгагені +18 Давайте поділимося фото наших графіків світла +50 Жизнь уклонистов станет невыносимой. +16
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Домашнє завдання з української літератури11+31011 Вы делаете гель лак?9+2319 я хвора якщо вважаю що це трошки нагло збирати з людей на відновлення будинку8+2238 У жены нет денег на лечение зубов. Должен ли помочь муж?8+2088 Щаслива, що в Києві вул Красноткацька перейменували на честь Вінстона Черчиля7+1837 Ось як зараз виглядає 900 грн6+1696 Границы 1991 года.7+1647 ещё
Сейчас читают! А завтра була війна....5+765 Дочка 14років, вчитель скинув відео гуляє на даху 9п з подругою3+553 Может быть заезженная тема, но все—таки…. Вы знаете женщин +521 Что такая цена на поезда из Перемышля, Холма? Давно подорожали?+451 Ощущение что у меня нет мужчины 3+423 А шо срачей за 23 февраля уже не будет?3+383 Як гнати жовч ??????+301