Путающаяся• 12 июня 2017
Добрый день. Подскажите где можно отпраздновать детский день рождения, девочке 6
Где весело, красиво и самое главное не Дорого отметить детский день рождения, 10 деток.Оболонский район или рядом.
Дивлячись, що Ви хочете. Аніматор+торт+прикрашена кімната - навряд до 3000 вкладетесь. Якщо без аніматора просто кудись зводити дітей, щоб вони погрались - то майже всюди вхід до 150 грн на дитину. Тобто десь 1,5 тис і ще лишається на торт. В Кідландії в грудні було для 10 дітей в будній день з аніматором на 3 год 2940. В Скайпарку (чи як він там зараз називається), який в другому Дрім Тауні здається було дешевше. Як варіант - зараз тепло, можна піти на озеро на пікнік і взяти аніматора на пару годин.