В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний процес поділять на 6 триместрів.
Триместри в школі 2017-2018 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу.
Час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.
Фахівці вважають, що така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи.
У триместровій системі навчання всього 6 навчальних періодів – триместрів і 6 періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п´ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули.
Попередній розклад шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальні роки виглядає наступним чином: п´ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку.
1 триместр/осінні канікули – з 2 по 8 жовтня включно;
2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 17 по 23 листопада включно;
3 триместр/зимові канікули – з 27 грудня по 8 січня включно;
4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 21 по 27 лютого (іноді ці канікули носять назву весняних);
5 триместр/весняні канікули – з 10 по 16 квітня включно;
6 триместр/літні канікули – з 1 червня по 31 серпня включно.
Час відпочинку в школах з триместровою системою навчання практично не збігається з канікулами за звичайною, четвертною системі. Винятком стали хіба що традиційні новорічні канікули – робити вихідний останній тиждень до і перший тиждень після Нового року рекомендує Міністерство освіти.
Аналогічні справи і з довгими літніми канікулами – за наказом профільного відомства в цей період відпочивають абсолютно всі школярі, незалежно від системи навчання.
Міністерство освіти визначає тільки загальну тривалість часу навчання і часу відпочинку плюс дає рекомендації по датах початку і закінчення канікул. За школою ж залишається право самостійно встановлювати канікулярний час – зрозуміло, в рамках рекомендацій міністерства.
Ось і відпочивають діти різних шкіл та різних регіонів в різний час – десь початок канікул довелося «посунути» із-за сильних морозів або весняних паводків, десь, навпаки все йде чітко за наміченим планом.
Так що точні, остаточні дати початку і закінчення шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальний рік визначає шкільне керівництво.
Ответ дляSolnet
Слава богу, у нас с 6 класса это всё закончилось.
Да, тренировки нужны. У сына 6 раз в неделю. И как не ходить? Жил бы на той спорт.базе
Пока были в младших классах такой большой нагрузки, как сейчас не было, могли позволить трени по 7 раз в неделю. Результат конечно был. В 6 лет - бронзовый чемпион Украины по ушу. Сейчас не занимаемся ушу, нет на это времени
Ой девочки, что тут говорить. Когда мы учились совсем другое время было. Все по другому было. Мне кажется, что мы в возрасте наших детей и болели меньше. А сейчас такая экология, что детки не успели родиться, уже начинают болеть без остановки. Раньше и отношение в школах у учителей другое было. Сейчас никому твой ребенок не нужен. Сам не научишь, так никто не научит.
о чем мы вообще говорим? какие пол года? что за паника? просто разбили все имеющиеся каникулы на равные промежутки времени. вот и всё.
вот каникулы этого года. не считая праздничных дней и карантина. летние только не считаем, они без изменений.
7+16+7 =30 это что было в этом году. не считала выходные перед каникулами, т.к. это и так обязанность родителей.
что хотят сделать
7+7+13+7+7 =41день
разница в 10дней!!!!!! не пол года, не месяц...а 10 дней.
откуда такой шок и не понимание: ааа, что нам делать? аааа, как много? аааа, зачем?
добавили ровно 10(с учетом выходных!!!! которые и так на плечах родителей)разбили все каникулы на равные
что хотят сделать
7+7+13+7+7 =41день
нашу школу перевели на эту систему еще году в 1998. обычная школа, даже не в райцентре. еще тогда добавили нулевые уроки (ДИЗы - дополнительные индивидуальные занятия), на которых можно было что-то пересдать или дополнительно позаниматься, если болел, или к олимпиаде подготовиться. кстати, да, пересдачи тоже именно тогда ввели.
семестры однозначно удобнее, чем четверти, они не такие резиновые, процесс обучения не так затянут (например, три-четыре блока выучили, неделю закрепили, неделю сдаем контрольные/тесты/письменные работы). легче было как-то от каникул до каникул )
valeriya.sv• 15 июня 2017
Ответ дляD.Elena
Да, и куда детей девать, всем пофиг (
если сильно мешают, наверное в детдом